Volvo 11038434 Torque converter A25 A30 A35 A40 (D) Трансмисија за продажба, ID: 5673062
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Volvo 11038434 Torque converter A25 A30 A35 A40 (D)

Нов Трансмисија за Градежна машина Volvo 11038434 Torque converter A25 A30 A35 A40 (D)

Објавено: 1ден

Додај во омилени
PDF
share
Нов Трансмисија за Зглобен истоварувач Volvo 11038434 Torque converter A25 A30 A35 A40 (D): слика 1
Нов Трансмисија за Зглобен истоварувач Volvo 11038434 Torque converter A25 A30 A35 A40 (D): слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 1ден

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

Rebuilt Volvo Torque converter voe 11038434
Година на производство

2021
ОЕМ замена

voe11038434
Ново

Состојба

нова
Локација

Холандија, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Доплнително
гаранција

Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Volvo Torque converter oem voe 11038434

Our experience in this industry has allowed us to develop a Torque converter rebuild & maintenance program that is consistent with OEM expectations. Each component that goes through our program is thoroughly tested and inspected for defects in material, quality and workmanship. In every part we remanufacture, we replace or rebuild for maximum durability.

A25D, A25E, A25F, A25F/G, A25G, A30 VOLVO BM, A30C, A30C VOLVO BM, A30D, A30E, A30F, A30F/G, A30G, A35, A35C, A35C VOLVO BM, A35D, A35E, A35E FS, A35F, A35F FS, A35F/G, A35F/G FS, A35G, A40, A40 VOLVO

All Pictures shown are for illustration purpose only.

More information

Year of manufacture: 2021

Part suitable for: machines

General condition: very good

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Damages: none

Warranty: 12 months

Type number: voe11038434

Serial number: Volvo Voe11038434 A25 A30 A35 A40 (D)

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Холандија, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.
watch_later
Локално време на дилерот:
05:04
5.0
Осврти: 3
Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Truck Tech Rebuilt