Мотор за камион RENAULT Midliner

Онлајн: 6мес 20ден

Бренд RENAULT
Идентификација 49430
Локација Холандија, Winterswijk
Телефон +31 5435...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 2
  • гориво: дизел
  • цилиндри на моторот: 6
  • излезна моќност: 160 hp (119 KW)

Продавач
Verhaegh Trading B.V.
Verhaegh Trading B.V. Холандија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
16:04
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.