Нов менувач Volvo construction machine parts

picture_as_pdf

Тип

Нов менувач

Година

2021

Земја

Холандија

Телефон

+31 648515......

Објавено: 1мес 9ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендVOLVO
Број на огласVolvo construction machine parts
Година на производство2021
ОЕМ заменаlarge stock new and used parts
Ново
Состојбанова
Опис

We have a lot of used (in new condition spare parts on stock of Volvo transmissions : 22401 22416 22417 22418 22419 22517 22518 22545 22546 22549 22638 22640 22648 22650 22671 22688 22689 11036580 11036600 11036569 11036594 11036680 11036690 11036830 11036835 11036930 11037935 11038035 PT1560 PT1562 PT1563 PT1660 PT1661 PT1663 PT1771 PT1771A PT1860 PT1862 PT1863 PT2116 PT2509 PT2519 We have also in stock NEW friction plates and sealsets: 11990483 15090812 11038721 11038722 11038723 11038724 the parts are OEM QUALITY A25D, A25E, A25F, A25F/G, A25G, A30 VOLVO BM, A30C, A30C VOLVO BM, A30D, A30E, A30F, A30F/G, A30G, A35, A35C, A35C VOLVO BM, A35D, A35E, A35E FS, A35F, A35F FS, A35F/G, A35F/G FS, A35G, A40, A40 VOLVO Feel free to contact us with your transmission spare part requirements, or any questions you may have, we have very competitive prices. More information Part suitable for: machines General condition: very good Technical condition: very good Visual appearance: very good Serial number: All volvo construction machine parts

Побарајте подетални информации
Продавач

Truck Tech Rebuilt

Truck Tech Rebuilt

location_on

Netherlands, Industrieweg Oost 7E 6662 NE Elst, the Nethelands.

phone_iphone
language

www.trucktechrebuilt.nl

access_time

Локално време на дилерот — 22:26


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Truck Tech Rebuilt

t1 test unit Резервни делови

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.