Нов компресор на воздушна кочница за камион New GHH RAND CS 1200 LIGHT

picture_as_pdf

9 000 EUR

Тип

Нов компресор на воздушна кочница за камион

Година

2021

Земја

Полска

Телефон

+486021771......

Објавено: 27ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Погоден за моделиGHH RAND CS 1200 LIGHT
Година на производство2021
ОЕМ заменаGHH CS 1200light 5
Ново
Состојбанова
Опис

Innowacyjny i unikalny projekt zestawu kompresorowego CS1200Light pozwala na

największą elastyczność w montażu kompresora w podwoziu w większości europejskich ciężarówek używanych do przewozu i rozładunku materiałów sypkich. Projekt optymalnej konfiguracji napędu do przystawki mocy zapewnia szybki, łatwy i bezpieczny dla ciągnika montaż. Mała zintegrowana chłodnica oleju zapewnia doskonały kompaktowy wygląd rozwiązania CS1200.

Wydajność: do 1200 m3/h

Obroty: 1200-1800 min/max

Ciśnienie robocze: 2,5 bar

Побарајте подетални информации
Продавач

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

location_on

Poland, Goświnowice

phone_iphone
access_time

Локално време на дилерот — 21:26

Лица за контакт
Tomasz

Tomasz

English

+48 512380...

Rynek polski

Rynek polski

Polski

602177102...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

t1 test unit Резервни делови

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.