Компресор на воздушна кочница за камион (GD BL 1000 15) GARDNER DENVER BULKLINE 1000

picture_as_pdf

4 800 EUR

Тип

Компресор на воздушна кочница за камион

Земја

Полска

Телефон

+486021771......

Објавено: 27ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Погоден за моделиGARDNER DENVER BULKLINE 1000
ОЕМ заменаGD BL 1000 15
Опис

Gardner Denver Bulkline 1000

Kompaktowy, bezstykowy, bezolejowy kompresor śrubowy zaprojektowany do napędu poprzez pas lub silnik. Szerokie zakres regulacji przepływu i ciśnienia aż do 2 bar.

Maksymalny przepływ: 945 m3/h

Maksymalne ciśnienie: 2,5 bar

Побарајте подетални информации
Продавач

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

location_on

Poland, Goświnowice

phone_iphone
access_time

Локално време на дилерот — 20:43

Лица за контакт
Tomasz

Tomasz

English

+48 512380...

Rynek polski

Rynek polski

Polski

602177102...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit EURO-TRAK-NYSA KRYSTYNA FUŁAT

t1 test unit Резервни делови

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.