DAF CF Compressor Компресор на воздушна кочница за продажба, ID: 6046264
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

450EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 27 682 MKD
  • ≈ 486 USD

DAF CF Compressor

Компресор на воздушна кочница за КамионDAF CF Compressor
2017|1689025

450EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Компресор на воздушна кочница за Камион DAF CF Compressor

Објавено: 1год

Додај во омилени
PDF
Компресор на воздушна кочница за Камион DAF CF Compressor: слика 1
Компресор на воздушна кочница за Камион DAF CF Compressor: слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 1год

Додај во омилени
PDF

450EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 27 682 MKD
  • ≈ 486 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Модел

Број на оглас

compr cf
Година на производство

2017
ОЕМ замена

1689025
Локација

Холандија, Klein Landaas 73931 GC Woudenberg

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Year of manufacture: 2017

Part suitable for: trucks

Damages: none

VAT/margin: VAT qualifying

Type number: 1689025

Dealer information

Prijzen zijn netto Excl BTW NL/DE/ENG Benny Woudenberg +316-53980383 PL/ENG Damian Wawrzybiak +48 668 677736

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

450EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 27 682 MKD
  • ≈ 486 USD
Холандија, Klein Landaas 73931 GC Woudenberg
Локално време на дилерот:
10:05
4.6
Осврти: 51
Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - Van der Burg Parts