Нов гума за камион Bridgestone 245/70R17.5 R227

Онлајн: 1год 3мес

Година на производство 2019
Ново
Состојба нова
Локација Холандија, Veghel
Телефон +31 413 3...
Шасија/суспензија
  • гуми: pneumatic radial
255 EUR
255
EUR
  • 15 711 MKD
  • 300 USD

Продавач
BAS Tyres
BAS Tyres Холандија
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:51
Лица за контакт
Joost van Benthem
Deutsch, English, Español, Nederlands
Jiron Hermsen
Deutsch, English, Nederlands
255
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.