Knorr-Bremse ELA 1000 DAF XF 106 truck Делови за кочници за продажба, ID: 7669386
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

530EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 32 644 MKD
  • ≈ 574 USD

Knorr-Bremse ELA 1000 DAF XF 106 truck

Делови за кочници за КамионKnorr-Bremse ELA 1000 DAF XF 106 truck
DAF XF 106 truck|ELA1000, K075169, 1973216, ELA1000, K075169, 1973216

530EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Делови за кочници за Камион Knorr-Bremse ELA 1000 DAF XF 106 truck

Објавено: 5мес 23ден

Додај во омилени
PDF
Делови за кочници за Камион Knorr-Bremse ELA 1000   DAF XF 106 truck: слика 1
Делови за кочници за Камион Knorr-Bremse ELA 1000   DAF XF 106 truck: слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 23ден

Додај во омилени
PDF

530EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 32 644 MKD
  • ≈ 574 USD
Контактирајте го продавачот
Бренд

Број на оглас

1973216
Погоден за модели

DAF XF 106 truck
ОЕМ замена

ELA1000, K075169, 1973216, ELA1000, K075169, 1973216
Локација

Полска, Prochowice

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

HELLO,

NEW ORIGINAL AIR-DRYER DAF XF 106 IS FOR SALE.

KNORR-BREMSE PRODUCTION.

ORIGINAL NUMBERS: ELA1000, K075169, 1973216.

OLD CORE IS REQUIRED IN RETURN.

WARRANTY IS PROVIDED. WARRANTY IS SUPPORTED ONLY IN CASE OF CORRECT USE OF THE ITEM ACCORDING TO THE MANUFACTURER'S DEMANDS.

WE ARE TRUCK PARTS CENTER WHERE DAF 105/106, ACTROS, SCANIA, MAN USED PARTS CAN BE FOUND.

A WIDE RANGE OF PARTS FOR DAF AND OTHER BRANDS, AS WELL AS TRAILER PARTS IS AVAILABLE FROM US.

WE HAVE ENGINES, AXLES, CABINES, DIFFERENTIALS, GEARBOXES, ELECTRONIC UNITS ETC.

WE ALSO SPECIALISE IN PROFESSIONAL REMANUFACTURE OF BRAKING SYSTEMS PARTS AND ADBLUE UNITS.

ALL THE PURCHASED PARTS CAN BE MOUNTED IN OUR TIR SERVICE.

IF YOU DON’T FIND SOME PART, IT’S WORTH ASKING.

WE SPEAK DIFFERENT LANGUAGES AND SEND WORLDWIDE.

WE PROVIDE WARRANTY FOR ALL THE PARTS WE SELL.

PLEASE, DON'T HESITATE TO CONTACT US.

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

530EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 32 644 MKD
  • ≈ 574 USD
Полска, 59-230 Prochowice, ul. Sienkiewicza 29 , Polska
Локално време на дилерот:
09:49
4.6
Осврти: 50
Доверлив
1 Повеќе од 1 година со Truck1

Лица за контакт
Artur Kośla
English, Polski
Amadeusz Kośla
Deutsch, English, Polski, Русский
Amadeusz Kośla
Deutsch, English, Polski, Русский
Wojtek Tataryn
Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - VENT AUTO ARTUR KOŚLA