AIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR Делови за кочници за продажба, ID: 5798927
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

AIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR

Делови за кочници за КамионAIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR
Semitrailers,Offer,Pneumatic system|0054322801
Контактирајте го продавачот

Делови за кочници за Камион AIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR

Објавено: 2год 4мес

Додај во омилени
PDF
Делови за кочници за Камион AIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR: слика 1
Делови за кочници за Камион AIR TANK 45L 276X844 15,5 BAR: слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 2год 4мес

Додај во омилени
PDF
Контактирајте го продавачот
Број на оглас

25-314
Погоден за модели

Semitrailers,Offer,Pneumatic system
ОЕМ замена

0054322801
Локација

Полска, str. Lukasiewicza 9M HAL.5, 05-200 Wolomin

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Numer pomocniczy: 0054322801

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Полска, str. Lukasiewicza 9M HAL.5, 05-200 Wolomin
Локално време на дилерот:
10:05
4.7
Осврти: 173
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1

Лица за контакт
Oleksandr
Polski, Русский, Українська
Maciej
English, Polski
Paweł
Deutsch, English, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Овие може да бидат интересни за вас
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - LAMIRO S.C. I.J.E. ROSZCZYK