Блок на цилиндерот за камион - MOTORE D2876LF12 - 480CV - EURO 3 -

Онлајн: 4мес 2ден

ОЕМ замена 81005016113 / 81005019113, D2876 Common Rail LONG LONGBLOCK
Локација Италија, Calenzano (FI)
Телефон +39 (0)55 8...
Мотор/погонска група
  • цилиндри на моторот: 6
  • мотор: MAN D2876LF12, MAN, D2876LF12, in-line

Продавач
CADI Parts s.r.l.
CADI Parts s.r.l. Италија
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:34
Лица за контакт
Gabriele Casati
English, Italiano
Nino Di Pietro
English, Italiano
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LF13 - 530CV - EURO 3 -
- MOTORE D2876LF13 - 530CV - EURO 3 -
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LF13 - 530CV - EURO 3 -
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LF02 - 460CV - EVB - EURO 2 -
- MOTORE D2876LF02 - 460CV - EVB - EURO 2 -
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LF02 - 460CV - EVB - EURO 2 -
Блок на цилиндерот MOTORE MAN D2066LF04 - 310CV - EURO 3
MOTORE MAN D2066LF04 - 310CV - EURO 3
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MOTORE MAN D2066LF04 - 310CV - EURO 3
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31 - 410CV - EURO 2 -
- MOTORE D2866LF31 - 410CV - EURO 2 -
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31 - 410CV - EURO 2 -
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2876LOH02 - 460 CV - EURO 3 - per BUS e
MAN - MOTORE D2876LOH02 - 460 CV - EURO 3 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2876LOH02 - 460 CV - EURO 3 - per BUS e
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31
- MOTORE D2866LF31
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31
Блок на цилиндерот - MOTORE D2066LF36
- MOTORE D2066LF36
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2066LF36
Блок на цилиндерот - MOTORE D2066LF36
- MOTORE D2066LF36
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2066LF36
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31
- MOTORE D2866LF31
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2866LF31
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2066LUH12 - 310CV - EURO 4 - per BUS e
MAN - MOTORE D2066LUH12 - 310CV - EURO 4 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2066LUH12 - 310CV - EURO 4 - per BUS e
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LOH21 per BUS e
- MOTORE D2876LOH21 per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LOH21 per BUS e
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LOH03 per BUS e
- MOTORE D2876LOH03 per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE D2876LOH03 per BUS e

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.