Блок на цилиндерот за камион - MOTORE D2866LF31

Онлајн: 4мес 2ден

ОЕМ замена 81005016046 / 81005016047 / 81005019047, D2866 D2866LF SHORT SHORTBLOCK
Локација Италија, Calenzano (FI)
Телефон +39 (0)55 8...
Мотор/погонска група
  • цилиндри на моторот: 6
  • мотор: MAN D2866LF31, MAN, D2866LF31, in-line

Продавач
CADI Parts s.r.l.
CADI Parts s.r.l. Италија
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:48
Лица за контакт
Gabriele Casati
English, Italiano
Nino Di Pietro
English, Italiano
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.