Блок на цилиндерот за камион MAN - MOTORE D2848 - V8 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e

Онлајн: 4мес 2ден

Бренд MAN
ОЕМ замена D2848 LONG LONGBLOCK
Локација Италија, Calenzano (FI)
Телефон +39 (0)55 8...
Мотор/погонска група
  • цилиндри на моторот: 8
  • мотор: MAN D2848, MAN, D2848, V-type

Продавач
CADI Parts s.r.l.
CADI Parts s.r.l. Италија
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:53
Лица за контакт
Gabriele Casati
English, Italiano
Nino Di Pietro
English, Italiano
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Блок на цилиндерот - MOTORE E2848LE322 - GAS - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
- MOTORE E2848LE322 - GAS - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот - MOTORE E2848LE322 - GAS - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2842 - V12 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
MAN - MOTORE D2842 - V12 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2842 - V12 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2676LE126 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
MAN - MOTORE D2676LE126 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2676LE126 - INDUSTRIALE / STAZIONARIO e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0836LE503 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2876LE201 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
MAN - MOTORE D2876LE201 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2876LE201 - STAZIONARIO / INDUSTRIALE e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2865 - per bus e
MAN - MOTORE D2865 - per bus e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2865 - per bus e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2866LOH23 per BUS e
MAN - MOTORE D2866LOH23 per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2866LOH23 per BUS e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0834LOH52 - per BUS e
MAN - MOTORE D0834LOH52 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0834LOH52 - per BUS e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0836LUH40 - per BUS e
MAN - MOTORE D0836LUH40 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0836LUH40 - per BUS e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2866LOH20 per BUS e
MAN - MOTORE D2866LOH20 per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D2866LOH20 per BUS e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0826LUH03 - per BUS e
MAN - MOTORE D0826LUH03 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0826LUH03 - per BUS e
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0834LOH51 - per BUS e
MAN - MOTORE D0834LOH51 - per BUS e
Италија, Firenze
Блок на цилиндерот MAN - MOTORE D0834LOH51 - per BUS e

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.