Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone Lafette AZW 18, AKTIONSPREIS bis 18.12.20

Онлајн: 5мес 21ден

Бренд KRONE
Идентификација TR2143
Година на производство 2005
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
3850 EUR
3 850
EUR
  • 237 421 MKD
  • 4 678 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:43
3 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
2018
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20, 2018
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20
2016
Австрија, Peuerbach
7 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело MS-Parts AKTIONSPREIS bis 18.12.20, 2016
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell
Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell
2008, 2-оски
Австрија, Peuerbach
4 990 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Schwarzmüller Lafette inkl. MS-Parts Wechselfahrgestell, 2008
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!
Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!
2008, 2-оски
Австрија, Peuerbach
4 990 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Schwarzmüller Lafette PA 2/ATL-A/B7, ALU-Felgen, TÜV NEU!, 2008
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar
Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar
2011, 2-оски
Австрија, Hörsching
3 500 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18 Lafette mehrere Einheiten verfügbar, 2011
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18
Krone AZW 18
2013, 2-оски
Германија, Göttingen
4 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18, 2013
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18
Krone AZW 18
2011, 2-оски
Германија, Göttingen
4 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18, 2011
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18
Krone AZW 18
2013, 2-оски
Германија, Göttingen
4 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18, 2013
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18
Krone AZW 18
1999, 2-оски
Германија, Göttingen
2 300 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18, 1999
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18
Krone AZW 18
1999, 2-оски
Германија, Göttingen
2 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone AZW 18, 1999
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone
Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone
2020, 2-оски
Германија, Kirchberg
18 900 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone Lafette ZZW 18 eLE10 Lafette, Zentralachs, Krone, 2020
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone F.ATL 20 Lafette
Krone F.ATL 20 Lafette
2012, 2-оски
Германија, DE-48268 Greven
4 500 EUR
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone F.ATL 20 Lafette, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.