Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, Umbau auf Hochkupplung

Онлајн: 4мес 16ден

Бренд KRONE
Година на производство 2016
Нето тежина 3 382 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Боја црна
Локација Германија, Lippstadt
Телефон +49 - (0)294...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • основа на тркалото: 1 810 mm
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: 385/55 R 22,5

Продавач
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
02:51
Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, Umbau auf Hochkupplung
Krone - BDF System, Standard Ausführung, Umbau auf Hochkupplung
2016
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, Umbau auf Hochkupplung, 2016
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung
Krone - BDF System, Standard Ausführung
2014
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, 2014
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,
Krone - BDF System, Standard Ausführung,
2012
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,, 2012
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,
Krone - BDF System, Standard Ausführung,
2011
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,, 2011
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung
Krone - BDF System, Standard Ausführung
2007
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, 2007
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung
Krone - BDF System, Standard Ausführung
2013
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, 2013
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,
Krone - BDF System, Standard Ausführung,
2011
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung,, 2011
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
2-оски
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG!
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!
Германија, Lippstadt
Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело Krone - BDF System, Standard Ausführung, NEUFAHRZEUG mit LIFTACHSE!

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.