Транспортери на контејнери/ приколки со променливо тело


Сортирај според:
Резултати по страница:
Wecon AW 218 LZ, 890mm - 1400mm Hub, HU 12/2020  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 14
2 900 EUR
Нето цена
2007
2-оски
Корисна носивост: 15 040 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2мес 16ден

Transimpex GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61183

 Unused 20 Feet Rough Terrain Container Trailer, Four-Wheel Steer (GCC DUTIES NOT PAID) - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
Аукција

Онлајн: 21час 14мин

Euro Auctions FZE

Обединети Арапски Емирати, Dromore

Идентификација 630010675

Schmitz Cargobull AWF18 BDF WAB  verzinkt  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 13
5 300 EUR
Нето цена
2012
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 21час 17мин

Reich Christian GmbH

Австрија, Kirchheim im Innkreis

RUFA TANDEM SAF DISC galvanised jumbo - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 10
6 490 EUR
Нето цена
2016
2-оски
Корисна носивост: 15 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 276139

 Unused 20 Feet Rough Terrain Container Trailer, Four-Wheel Steer (GCC DUTIES NOT PAID) - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions FZE

Обединети Арапски Емирати, Dromore

Идентификација 630010663

VEZEKO Husky FB 13.28 V-Profil mittig Motorradanhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 20
3 350 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 16%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 915 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Онлајн: 1ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9923342

VEZEKO Husky FB 13.28 Plane Motorradanhänger Absenker - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 20
4 189 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 16%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 821 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Онлајн: 1ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9923146

VEZEKO Husky FB 13.28 V-Profil mittig Motorradanhänger Mietanhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 20
3 118 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 16%
1-оски
Корисна носивост: 915 kg

Онлајн: 1ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9923405

RUFA TANDEM SAF DISC galvanised jumbo - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 10
6 490 EUR
Нето цена
2016
2-оски
Корисна носивост: 15 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275636

Krone Tandem Lafette  , Maxi - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 7
9 900 EUR
Нето цена
2017
2-оски
Корисна носивост: 14 390 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

MG Handel GmbH

9

Австрија, Hörsching

Идентификација 711355

Wielton PS2P70B Absetz-/Abrollanhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 10
21 900 EUR
Нето цена
Ново
2-оски
Корисна носивост: 14 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82769

Wielton PS2P70B Absetz-/Abrollanhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 10
21 900 EUR
Нето цена
Ново
2-оски
Корисна носивост: 14 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 82768

Wielton PS2P70B Absetz-/Abrollanhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 11
21 900 EUR
Нето цена
Ново
2-оски
Корисна носивост: 14 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 16783

Sommer AW 16 T CONTAINERAANHANGWAGEN - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 16
Прашајте за цена
2009
2-оски
Корисна носивост: 12 990 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 3ден

De Ruyter Trucks B.V.

Холандија, MEERKERK

PRONAR Sonstiges - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 5
8 062 EUR
Нето цена

Онлајн: 3ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

HUMBAUR Senko 35 30 16 Absenker - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 20
6 490 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 16%
2-оски

Онлајн: 3ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9919607

Möslein  14 t Tandem- Absetzmuldenanhänger,geschlossenen  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 9
17 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 11 970 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Онлајн: 3ден

Moeslein Fahrzeugbau

15

Германија, Schwebheim

Идентификација 120319

Möslein  2 Achs Kombi- Tieflader- Anhänger fürAbroll- un  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 11
26 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 13 020 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

Moeslein Fahrzeugbau

15

Германија, Schwebheim

Идентификација 120276

Krone  BDF- Wechselbrücke 7,82Typ: WP7.7 L5S-CS  - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 11
5 900 EUR
Нето цена
2016
Корисна носивост: 13 420 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 3ден

Moeslein Fahrzeugbau

15

Германија, Schwebheim

Идентификација 130219

Beco haakarm Econoom 25000 - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 4
Прашајте за цена
2003
2-оски

Онлајн: 5ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

 Krone - AZ - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 5
8 700 EUR
2008
Корисна носивост: 15 100 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_19604

1 2 3 21   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.