Користени и нови Шасијски приколки од Германија за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Шасијски приколки од Германија


Сортирај според:
Резултати по страница:
 ATK H 12 ex Asphaltkocher - Шасијска приколка: слика 1
 ATK H 12 ex Asphaltkocher - Шасијска приколка: слика 2
 ATK H 12 ex Asphaltkocher - Шасијска приколка: слика 3
 ATK H 12 ex Asphaltkocher - Шасијска приколка: слика 4
 ATK H 12 ex Asphaltkocher - Шасијска приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

ATK H 12 ex Asphaltkocher

1994 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 15 000 kg 2-оски
Германија, Ennigerloh
Објавено: 15ден Број на оглас 502/23

3 500 EUR

Цена без ДДВ

star
1994 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 15 000 kg 2-оски
Германија, Ennigerloh
email Контактирајте го продавачот
 BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog - Шасијска приколка: слика 1
 BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog - Шасијска приколка: слика 2
 BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog - Шасијска приколка: слика 3
 BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog - Шасијска приколка: слика 4
 BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog - Шасијска приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

BATHE Tandemanhänger Fahrgestell für Unimog

1988 Бруто тежина: 6 000 kg Корисна носивост: 5 200 kg 2-оски
Германија, Delbrück
Објавено: 1мес 10ден Број на оглас 22184

990 EUR

Цена без ДДВ

star
1988 Бруто тежина: 6 000 kg Корисна носивост: 5 200 kg 2-оски
Германија, Delbrück
email Контактирајте го продавачот
 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - Шасијска приколка: слика 1
 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - Шасијска приколка: слика 2
 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - Шасијска приколка: слика 3
 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - Шасијска приколка: слика 4
 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - Шасијска приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

- Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm

2022 Ново Нето тежина: 600 kg Бруто тежина: 3 500 kg
Германија, Grevenbroich
Објавено: 1год 1мес

4 109 EUR

Цена без ДДВ

star
2022 Ново Нето тежина: 600 kg Бруто тежина: 3 500 kg
Германија, Grevenbroich
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Chassis trailers - Germany
t1 old