Нов шасијска приколка mobiel aquaduct

picture_as_pdf

Тип

Нов шасијска приколка

Земја

Холандија

Телефон

+310183-58......

Објавено: 6мес 27ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на огласNN0001
Ново
Состојбанова
Опис

Persleiding om een weg te overbruggen zonder hinder voor het verkeer. Ideaal tijdens sleepslang bemesten of water-en bagger transport. 

Staat: Nieuw

Побарајте подетални информации
Продавач

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

location_on

Netherlands, De Hoogt 1a 2977 LA Goudriaan (Region: Zuid-Holland) Netherlands

phone_iphone
language

www.aantjesgoudriaan.nl

access_time

Локално време на дилерот — 22:11

Лица за контакт
Bart Michielse

Bart Michielse

Nederlands

+31 6 2069...

Henrie van Vuren

Henrie van Vuren

Nederlands

+31 06 836...

Marc Vertooren

Marc Vertooren

Deutsch, English, Nederlands

+316 57782...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

t1 test unit Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.