Хм, се чини ставка продадена

Шасијска приколка Krone AZW18 MEGA JUMBO Lafette 1 - 1,3 m Abstellhöhe

шасијска приколка Krone AZW18 MEGA JUMBO Lafette 1 - 1,3 m Abstellhöhe

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендKRONE
Број на оглас703684
Година на производство2016
Дата на прва регистрација27.04.2016
Нето тежина2860 kg
Бруто тежина18000 kg
Корисна носивост15140 kg
Должина9130 mm
Ширина2480 mm
Бојацрна
Шасија/суспензија
Број на оски2-оски
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Резервно тркало
Опис

Additional options and accessories

  • EBV/EBD
  • Spare wheel holder

More information

Position axle 1: front

Tyre size on axle 1: 445/45 R 19,5

Brake type on axle 1: disc

Make of axle 1: SAF

Suspension on axle 1: air

Position axle 2: rear

Tyre size on axle 2: 445/45 R 19,5

Brake type on axle 2: disc

Make of axle 2: SAF

Suspension on axle 2: air

Technical inspection expiration date: 2022

Month: 03

BDF: Yes

Chassis: steel

Full trailer frame: Yes

Tyre condition: 12

Tyre size: 445/45 R 19,5

Brakes type: disc

Height: 1.07

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive Staufen Trucks GmbH

t1 test archive Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.