Шасијска приколка DON BUR

picture_as_pdf

2 500 EUR

Тип

Шасијска приколка

Година

2008

Земја

Литванија

Телефон

+370 698 1......

Објавено: 7ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство2008
Шасија/суспензија
Број на оски2-оски
Оските праватBPW
Опис

6 pieces

Побарајте подетални информации
Продавач

UAB "Rimartas"

UAB "Rimartas"

location_on

Lithuania, Plungė

phone_iphone
access_time

Локално време на дилерот — 23:19

Лица за контакт
ARTURAS SISKOVAS

ARTURAS SISKOVAS

English, Lietuvių, Русский

+370 69811...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit UAB "Rimartas"

t1 test unit Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.