Користени и нови шасијски приколки за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Шасијски приколки


22
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
FLOOR FLWA-12 - шасијска приколка
 6
4 300 EUR
1992
2-оски
Бруто тежина: 12 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас TZ25416

KNOTT NEU Autoanhänger Chassis - шасијска приколка
 7
Прашајте за цена

Објавено: 5час 42мин

Biringer International GmbH

7

Австрија, Merkenbrechts, Austria

Kögel AW 18 BDF - шасијска приколка
 14
3 690 EUR
Цена без ДДВ
2013
2-оски
Корисна носивост: 15 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 14ден

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Германија, Dettelbach

Kel-Berg D24B3 - 6,5 - 7,0 mtr containere - шасијска приколка
 7
Прашајте за цена
2010
Корисна носивост: 18 860 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Објавено: 20ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

Број на оглас BW6447

Tracon UDEN TM.18 - шасијска приколка
 7
Прашајте за цена
1999
2-оски

Објавено: 25ден

Anema Trucks & Spare Parts

17

Холандија, Alkmaar

Број на оглас 35787

 Bestorp Compressor Trailer - шасијска приколка
 17
5 118 EUR
2007
2-оски
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 29ден

ATS Sweden

Шведска, Dalarna

Број на оглас S4801

RENDERS RAC 18-18 - шасијска приколка
 20
4 251 EUR
1989
4-оски

Објавено: 1мес 10ден

ATS Sweden

Шведска, Halland

Број на оглас S5256

 MTDK P324 - шасијска приколка
 17
Прашајте за цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 19 060 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Објавено: 2мес 16ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

Број на оглас FC7842

HFR PO 24 - шасијска приколка
 19
Прашајте за цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 19 040 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Објавено: 2мес 16ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

Број на оглас DH8760

NICOLAS MDE-SP - шасијска приколка
 1
Прашајте за цена
2000
Корисна носивост: 900 000 kg

Објавено: 2мес 28ден

CIE INTERNATIONAL

Франција, Plourhan

Boro RAMA POD DOMEK - шасијска приколка
 7
Прашајте за цена
Ново
2023
3-оски
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3мес 11ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce

DON BUR  - шасијска приколка
 10
2 500 EUR
2008
2-оски

Објавено: 4мес 12ден

UAB "Rimartas"

Литванија, Plungė

Sisu 3 aks. kärryvärkki  - шасијска приколка
 6
3 000 EUR
Цена без ДДВ
1993

Објавено: 4мес 14ден

Osatori Oy

Финска, Finnland, Forssa Osatori Oy

METACO Autonoom Container transport - шасијска приколка
 12
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2005
Корисна носивост: 12 490 kg
Бруто тежина: 15 990 kg

Објавено: 4мес 17ден

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас XX0001

Diversen Losse dessel  - шасијска приколка
 3
1 000 EUR
1985

Објавено: 6мес 2ден

GARAGE CEVOMAN n.v

10

Белгија, Herentals, Belgium

FLOOR FLWA-12 - шасијска приколка
 6
4 300 EUR
1992
2-оски
Бруто тежина: 12 000 kg

Објавено: 7мес 6ден

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас TZ25416

MONTENEGRO RG-3G-7.0 21T - шасијска приколка
 6
4 400 EUR
1991
3-оски
Бруто тежина: 21 000 kg

Објавено: 7мес 6ден

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас WX25416

Boro New - шасијска приколка
 3
Прашајте за цена
Ново
2022
3-оски
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 7мес 11ден

BORO CENTRUM DYSTRYBUCJI PRZYCZEP

Полска, Skalmierzyce

 - Tiny Haus Transport Fahrgestell Träger 3500kg 660x244cm - шасијска приколка
 6
4 109 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 7мес 22ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

FLIEGL Dolly TDS 180 - шасијска приколка
 11
12 500 EUR
Цена без ДДВ
2008
2-оски
Бруто тежина: 13 370 kg

Објавено: 8мес 6ден

Eddy Moermans Handelsonderneming b.v.

18

Холандија, Geleen

Број на оглас 6883.34.475

Aanhangers tank of aggregaat opbouw - шасијска приколка
 2
Прашајте за цена
Ново

Објавено: 1год

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 50306

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Chassis trailers
t1 old