Користени и нови роло/ подизачи приколки за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Роло/ подизачи приколки


   Страница 1 од 15 1/15   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Toplift Staja TS 2667 - роло/ подизач приколка
Прашајте за цена
Toplift Staja TS 1862 - роло/ подизач приколка
Прашајте за цена
Hüffermann 2-ACHS-MINI-CARRIER MULTIFIX verzinkt NEU BPW  - роло/ подизач приколка
 20
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 10 420 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

Германија, Furth im Wald

Број на оглас 515420

 Mjölbysläpet SFL4-12.5-3 - роло/ подизач приколка
 20
6 506 EUR
2007
4-оски

Објавено: 1ден

ATS Sweden

Шведска, Uppsala

Број на оглас S6085

Engen Krokhenger - роло/ подизач приколка
 18
5 900 EUR
2007

Објавено: 1ден

ATS Norway AS

Норвешка, Møre og Romsdal, 6060

Број на оглас 15216

2 Achs Abrollmulden- Anhänger + Tieflader  - роло/ подизач приколка
 6
7 500 EUR
Цена без ДДВ
2000
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 132208

Hüffermann 2-achs Abrollanhänger / HAR 20.70 LT beids 17,5  - роло/ подизач приколка
 14
29 800 EUR
Цена без ДДВ
2020
2-оски
Корисна носивост: 14 090 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1ден

Hüffermann Krandienst GmbH

Германија, 27793 Wildeshausen

Број на оглас ZG 20098

JUNG PRZYCZEPA HAKOWIEC DO KONTENERÓW DO ZŁOMU 2005 ROK  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - роло/ подизач приколка
 12
4 530.99 EUR
2005
2-оски
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 15 060 kg

Објавено: 3ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

ATM Container aanhangwagen! - роло/ подизач приколка
 9
3 950 EUR
Цена без ДДВ
1992
3-оски
Корисна носивост: 21 570 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Објавено: 4ден

Handelshuis Deko BV

8

Холандија, JH Hedel

Број на оглас WK35LX

Toplift Staja TS 2667 - роло/ подизач приколка
 7
Прашајте за цена
Ново
2021

Објавено: 4ден

Trentmann Systemberatung GmbH

Германија, Osterappeln

Fliegl HKL 22 - роло/ подизач приколка
 5
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Бруто тежина: 22 000 kg

Објавено: 4ден

Seiler GmbH & Co. KG

6

Германија, 91522 Ansbach

NOR SLEP krokhenger m/ tipp - роло/ подизач приколка
 16
23 700 EUR
2017
Корисна носивост: 22 430 kg

Објавено: 4ден

ATS Norway AS

Норвешка, Møre og Romsdal, 6144

Број на оглас 15176

Joskin 16-24TRS - роло/ подизач приколка
 15
5 000 EUR
Аукција
2007
3-оски

Објавено: 5ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Број на оглас 9217676

Hüffermann HSA 1870 Luft, verzinkt SAF  - роло/ подизач приколка
 15
19 800 EUR
Цена без ДДВ
2017
2-оски
Корисна носивост: 14 898 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 66133

VEZEKO Husky FB K 27.35 Kofferanhänger - роло/ подизач приколка
 20
11 350 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 817 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 5ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930076

Huffermann 18.70 - роло/ подизач приколка
 9
8 934.87 EUR
2011
2-оски
Корисна носивост: 14 510 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Полска, Mieszkowice

Nor-Slep påhengsvogn - роло/ подизач приколка
 18
24 600 EUR
2019
Корисна носивост: 16 650 kg

Објавено: 6ден

ATS Norway AS

Норвешка, Nordland, 8514

Број на оглас 15155

Schrader 18.500zł netto TANDEM BDF GÓRNY ZACZEP 2009ROK OPONY 385/55R22.5 HAMULCE TARCZOWE MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - роло/ подизач приколка
 12
5 029.40 EUR
2009
2-оски
Корисна носивост: 14 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Huffermann PRZYCZEPA HAKOWIEC DO KONTENERÓW DO ZŁOMU HAMULCE BĘBNOWE ST.BDB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - роло/ подизач приколка
 10
5 194.06 EUR
1999
2-оски
Корисна носивост: 14 480 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

JUNG PRZYCZEPA HAKOWIEC DO SILOSÓW  2007 ROK  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.IDEALNY - роло/ подизач приколка
 9
6 520.20 EUR
2007
2-оски
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 14 360 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Carnehl 21.500zł netto PRZYCZEPA 6.90M DO ZABUDOWY GRUBA RAMA IDEALNA POD WYWROT DO LASU 2010ROK MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - роло/ подизач приколка
 11
5 844.97 EUR
2010
2-оски
Корисна носивост: 14 440 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Roadex LVS30 - роло/ подизач приколка
 2
Аукција
2016

Објавено: 7ден

Fabeo AB

Шведска, Bjuv,Helsingborg

Möslein  14 t Tandem- Absetzmuldenanhänger,geschlossenen  - роло/ подизач приколка
 10
19 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 11 970 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Објавено: 8ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 120319

1 2 3 15   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Roll-off/ Skip trailers
t1 old