Користени и нови приколки за продажба на добра за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки за продажба на добра


   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Huanmai Airstream Remorque Food Truck,Catering Trailer,Mobile Food Trailers - приколка за продажба на добра
 14
15 380 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
2-оски

Shanghai Huanmai Machinery Technology Co., Ltd.

Кина, Shanghai

HUANMAI Food Truck,Food Trailer,Foodtruck - приколка за продажба на добра
 9
7 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
2-оски

Објавено: 13час 43мин

Shanghai Huanmai Machinery Technology Co., Ltd.

Кина, Shanghai

ERZODA food trailer/food truck/hamburger trailer - приколка за продажба на добра
 6
1 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
Ново
2023
1-оски
Корисна носивост: 600 kg

Објавено: 1ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer |  pizza trailer - приколка за продажба на добра
 9
1 EUR
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 000 kg

Објавено: 1ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering trailer | Food Truck | coffee trailer - приколка за продажба на добра
 8
1 EUR

Приколка за продажба на добра за транспорт на храна

3-оски
Корисна носивост: 700 kg

Објавено: 1ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers | catering truck - приколка за продажба на добра
 11
1 EUR
Ново
1-оски
Корисна носивост: 550 kg

Објавено: 1ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

WARK Premium 4m - приколка за продажба на добра
 9
32 000 EUR
Цена без ДДВ
2021
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1ден

Wark Group Sp. z o.o. Sp.k.

Полска, Suchy Las

 Wark - Imbiss Verkaufsanhänger Premium 4m - приколка за продажба на добра
 7
26 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 1 700 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1ден

Wark Group Sp. z o.o. Sp.k.

Полска, Suchy Las

Број на оглас 6

 Wark - WARK Imbiss Verkaufsanhänger Comfort 6m - приколка за продажба на добра
 8
35 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 2 300 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1ден

Wark Group Sp. z o.o. Sp.k.

Полска, Suchy Las

Број на оглас 5

 Wark - Premium Imbiss leer mit hydraulischer Absenkung - приколка за продажба на добра
 11
26 500 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 1 750 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1ден

Wark Group Sp. z o.o. Sp.k.

Полска, Suchy Las

 Wark - Imbiss Verkaufsanhänger Comfort 4m - приколка за продажба на добра
 10
28 000 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 1 700 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1ден

Wark Group Sp. z o.o. Sp.k.

Полска, Suchy Las

Број на оглас 3

 PEKI GETRÄNKE-TANDEMANHÄNGER GVK 35/17K m. Seitenklappe und Zapfstelle Theke, Flaschenvitrine - приколка за продажба на добра
 24
11 600 EUR
Цена без ДДВ
2010
2-оски
Корисна носивост: 1 320 kg
Бруто тежина: 2 600 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

13

Германија, Delbrück

Број на оглас 23111

ERZODA Verkaufsanhänger  Mobile Kaffeebar Imbisswagen Catering trailer - приколка за продажба на добра
 6
1 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 800 kg
Бруто тежина: 2 400 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Airstream trailer  | pizza trailer | coffee trailer  |  food truck - приколка за продажба на добра
 10
1 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 2 100 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers | catering truck | Kitchen Trailer - приколка за продажба на добра
 10
1 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 1 000 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers - приколка за продажба на добра
 8
1 EUR
Ново
2021
1-оски
Корисна носивост: 500 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA Catering Trailer | Food Truck |  Concession trailer  | - приколка за продажба на добра
 10
1 EUR
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 1 200 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

ERZODA ERZODA Catering Trailer | Food Truck | Concession trailer | Food Trailers - приколка за продажба на добра
 10
10 800 EUR
Ново
2022
2-оски
Корисна носивост: 800 kg

Објавено: 4ден

NINGBO ERZODA MACHINERY TECHNOLOGY CO.,LTD

Кина, NINGBO

 - VK 302 1300 Leerwagen extrabreit 300x220x230cm 2 Verkaufsklappen für DIY Ausbau - приколка за продажба на добра
 14
8 987 EUR
Цена без ДДВ
2023
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 5ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Wörmann Cargoliner DS 3581/245 Mässvagn Wörmann Cargoliner - приколка за продажба на добра
 20
Аукција
2014
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 6ден

Maskinera AB

Шведска, NACKA STRAND

Број на оглас O-000001376

Humbaur HVK 1800 - приколка за продажба на добра
 15
1 000 EUR
Аукција
1-оски
Корисна носивост: 1 800 kg

Објавено: 12ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Rue de Ny 4A, Melreux, 6990

Број на оглас 9201604

1 2 3 7   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Vending trailers
t1 old