Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL од Германија, 63800 EUR за продажба - ID: 4941509
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL

Онлајн: 2год 3мес

Број на оглас DE/9366/344
Година на производство 2019
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 12 480 kg
Локација Германија, Kirchberg
Телефон +49 (0) 790...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
63800 EUR
63 800
EUR
  • 3 974 128 MKD
  • 70 262 USD

Цена без ДДВ

Продавач
BFS Business Fleet Services GmbH
BFS Business Fleet Services GmbH Германија
Доверлив
15 Повеќе од 15 години со Truck1
Локално време на дилерот
10:15
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - BFS Business Fleet Services GmbH
t1 old