Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL од Германија, 61300 EUR за продажба - ID: 4941509
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

61 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 770 912 MKD
  • ≈ 66 338 USD

Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL

Приколка за пијалоциWingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL
2019|2-оски|12480 kg|18000 kg

61 300EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL

Објавено: 3год 3мес

Додај во омилени
PDF
Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL: слика 1
Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL: слика 2
Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL: слика 3
Приколка за пијалоци Wingliner Schwenkwand Hydraulisch CODE XL: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 3год 3мес

Додај во омилени
PDF

61 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 770 912 MKD
  • ≈ 66 338 USD
Контактирајте го продавачот
Број на оглас

DE/9366/344
Година на производство

2019
Бруто тежина

18000 kg
Корисна носивост

12480 kg
Локација

Германија, An der Autobahn 2 - 8, 74592 Kirchberg an der Jagst, Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Шасија/суспензија
број на оски

Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Geöffnet in Sekunden per Knopfdruck,(Funk Fernbedienung) erspart er viel Zeit und lästiges hantieren mit Plane oder Schiebegardine. 1 x Werkzeugkiste Edelstahl 800x500x500 mm,2 x Feuerlöscherkästen Warntafeln Klappbar.Stirnwand Verstärkt mit 9 mm Siebdruckplatte. Video unter: https://www.facebook.com/watch/?v=2634742123244721 Wingliner Schwenkwandanhänger mit Elektro/Hydraulischen Antrieb mit Funkfernsteuerung.

Ladungssicherungzertifikat Code XL, Staukiste Edelstahl 800x500x500mm, Spannblitze und 7 Spanngurte. 30 mm Bodenplatten, 2 Reihen Decken/Boden Lochschienen,

Seitenwände rechts undl links falten sich auf dem Dach zusammen.

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

61 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 3 770 912 MKD
  • ≈ 66 338 USD
Германија, An der Autobahn 2 - 8, 74592 Kirchberg an der Jagst, Germany
Локално време на дилерот:
11:37
4.6
Осврти: 30
Доверлив
16 Повеќе од 16 години со Truck1

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - BFS Business Fleet Services GmbH