Приколка за пијалоци Spier ZGL 290 mit LBW | Gardine*50mm*Smart-Board од Германија, 6500 EUR за продажба - ID: 6659118
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Приколка за пијалоци Spier ZGL 290 mit LBW | Gardine*50mm*Smart-Board

Онлајн: 4мес 19ден

Број на оглас 0425/22
Година на производство 2013
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 12 310 kg
Локација Германија, Stuhr
Телефон +49 (0)420...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 6 930 mm
 • ширина на утовар: 2 440 mm
 • висина на утовар: 2 190 mm
 • волумен на утовар: 37 m³
Опрема
 • заден лифт
6500 EUR
6 500
EUR
 • 404 888 MKD
 • 7 158 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
Eschen Nutzfahrzeuge GmbH Германија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:25
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Eschen Nutzfahrzeuge GmbH
t1 old