Приколка за пијалоци Schwarzmüller Z2 / Staplerhalterung / BPW / Liftachse од Германија, 2950 EUR за продажба - ID: 6460106
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Приколка за пијалоци Schwarzmüller Z2 / Staplerhalterung / BPW / Liftachse

Онлајн: 6мес 30ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Година на производство 2011
Бруто тежина 18 000 kg
Локација Германија, Salzgitter
Телефон +49 (0)175...
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 700 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
 • висина на утовар: 2 520 mm
2950 EUR
2 950
EUR
 • 183 757 MKD
 • 3 249 USD

Цена без ДДВ

Продавач
Salzgitter Eurologistik GmbH
Salzgitter Eurologistik GmbH Германија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:50
Лица за контакт
Michael Bufano
Deutsch, English, Español, Italiano, Polski, Português, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Salzgitter Eurologistik GmbH
t1 old