Приколка за пијалоци Krone Getränke, Tandem, LBW, Ewers од Германија, 9400 EUR за продажба - ID: 6824792
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Müller-Mitteltal EAL-TA-P*Tandem*SAF-Achsen*Getränke*Schwenkwand* - приколка за пијалоци
 9
2 900 EUR
Цена без ДДВ
1990
2-оски

Објавено: 1мес 8ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 1263622

 ORTEN TANDEMANHÄNGER ZFPR 18 GETRÄNKE - приколка за пијалоци
 26
3 600 EUR
Цена без ДДВ
1999
2-оски
Корисна носивост: 12 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22255

Schwarzmüller Z2 / Staplerhalterung / Tandem / Liftachse - приколка за пијалоци
 20
3 550 EUR
Цена без ДДВ
2012
2-оски
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 6мес 30ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Spier ZGL 290 mit LBW | Gardine*50mm*Smart-Board - приколка за пијалоци
 15
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2013
2-оски
Корисна носивост: 12 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 4мес 19ден

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Stuhr

Број на оглас 0425/22

Приколка за пијалоци Krone Getränke, Tandem, LBW, Ewers

Бренд KRONE
Број на оглас 65144
Година на производство 2014
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 12 560 kg
Локација Германија, Bakum
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 760 mm
 • ширина на утовар: 2 460 mm
 • висина на утовар: 2 300 mm
 • волумен на утовар: 43 m³
Опрема
 • заден лифт
9 400
EUR

16 Јануари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Trailer
t1 test archive - A1-Truck GmbH
t1 old