Приколка за пијалоци Boese BTA7.3 Tandem Schwenkwandkoffer *Getränke од Германија, 3990 EUR за продажба - ID: 6137048
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Böse BTA 7.7 / Ladebordwand - приколка за пијалоци
 20
6 550 EUR
Цена без ДДВ
2011
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1мес 13ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Müller-Mitteltal EAL-TA-P*Tandem*SAF-Achsen*Getränke*Schwenkwand* - приколка за пијалоци
 9
2 900 EUR
Цена без ДДВ
1990
2-оски

Објавено: 1мес 8ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 1263622

 ORTEN TANDEMANHÄNGER ZFPR 18 GETRÄNKE - приколка за пијалоци
 26
3 600 EUR
Цена без ДДВ
1999
2-оски
Корисна носивост: 12 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

12

Германија, Delbrück

Број на оглас 22255

Schwarzmüller Z2 / Staplerhalterung / Tandem / Liftachse - приколка за пијалоци
 20
3 550 EUR
Цена без ДДВ
2012
2-оски
Бруто тежина: 19 000 kg

Објавено: 6мес 30ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Spier ZGL 290 mit LBW | Gardine*50mm*Smart-Board - приколка за пијалоци
 15
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2013
2-оски
Корисна носивост: 12 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 4мес 19ден

Eschen Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Stuhr

Број на оглас 0425/22

Приколка за пијалоци Boese BTA7.3 Tandem Schwenkwandkoffer *Getränke

Број на оглас sc37 , 0B96311
Година на производство 2013
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 12 420 kg
Ширина 2 530 mm
Висина 3 600 mm
Локација Германија, Mühlheim am Main
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 2-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 230 mm
 • ширина на утовар: 2 300 mm
 • висина на утовар: 2 270 mm
Опрема
 • заден лифт
3 990
EUR

13 Декември 2022

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Trailer
t1 test archive - Waris Nabi e.K.
t1 old