Нов приколка за низок утовар New SCORPION TRAILER

picture_as_pdf

Тип

Нов приколка за низок утовар

Година

2021

Земја

Турција

Телефон

+90 530 25......

Објавено: 4мес 20ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендSCORPION
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Нето тежина5000 kg
Должина6400000 mm
Ширина2470000 mm
Висина1000000 mm
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски2-оски
Оските праватTRAX
Сопирачкитапан
EBS - електронски систем за сопирање
Гуми235/75 R17,5
Двојни тркала
Тело/надградба
Кутија за алат
Опис

2021 NEW SCORPION TRAILER

Побарајте подетални информации
Продавач

SCORPION TRAILER

 SCORPION TRAILER

location_on

Turkey, Konya

phone_iphone
language

www.scorpiontrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 02:22

Лица за контакт
Sales Office

Sales Office

English

+90 530 25...

Mr. Harun Alım

Mr. Harun Alım

+90 332 25...

Mr. Barış Kırguş

Mr. Barış Kırguş

+90 332 25...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit SCORPION TRAILER

t1 test unit Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.