Приколка за низок утовар A.C.T.M 3 AXLE SEMI LOW LOADER

Онлајн: 1мес 9ден

Идентификација 18952
Година на производство 1996
Дата на прва регистрација 11.10.1996
Бруто тежина 24 000 kg
Локација Холандија, Schiedam
Телефон +31 65... Погледни го телефонскиот број
Шасија/суспензија
  • суспензија: федер
  • суспензија на предната оска
  • број на оски: 3-оски
  • управувачки оски
  • сопирачки: тапан
  • предни гуми: 9.5 R 17.5, 60%
  • задни гуми: Achse 1: 9.5 R 17.5, 60% / Achse 2: 9.5 R 17.5, 60%
  • двојни тркала
9900 EUR
9 900
EUR
  • 607 249 MKD
  • 10 902 USD

Нето цена

Van Schaften Trucks Import Export
Продавач
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:09
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
2019, 4-оски
Холандија, Schiedam
25 000 EUR
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER, 2019
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
22 500 EUR
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER, 2019
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
2019, 4-оски
Холандија, Schiedam
25 000 EUR
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER, 2019
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
22 500 EUR
Приколка за низок утовар scorpion NEW SCORPION DRAW BAR QUAD/A EQUIPMENT TRAILER, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 Axles Lowbed Semi Trailer 3m 58T
OZGUL LW3 Axles Lowbed Semi Trailer 3m 58T
2018, 3-оски
Холандија, Velddriel
34 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 Axles Lowbed Semi Trailer 3m 58T, 2018
Приколка за низок утовар OZSAN OZS-L3 3 Axle Low-Bed Trailer
OZSAN OZS-L3 3 Axle Low-Bed Trailer
2019
Холандија, Velddriel
29 000 EUR
Приколка за низок утовар OZSAN OZS-L3 3 Axle Low-Bed Trailer, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
2019
Холандија, Velddriel
35 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
2019
Холандија, Velddriel
35 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
2019
Холандија, Velddriel
35 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
2019
Холандија, Velddriel
35 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON, 2019
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON
2019
Холандија, Velddriel
35 000 EUR
Приколка за низок утовар OZGUL LW3 3 axle lowbed semi trailer 60 TON, 2019
Приколка за низок утовар SCORPION NEW NOT USED 2019 low loader trailer
SCORPION NEW NOT USED 2019 low loader trailer
2019, 3-оски
Полска, KRAKÓW
22 890 EUR
Приколка за низок утовар SCORPION NEW NOT USED 2019 low loader trailer, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.