Приколки за низок утовар


   Страница 1 од 17 1/17   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Müller-Mitteltal Tieflader ETUE-TA-E 13,5 Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 11
12 900 EUR
Нето цена
2013
2-оски
Корисна носивост: 10 100 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 9ден

HenzeTruck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Идентификација 499

Fliegl 2 Achs Tiefbett- Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 10
25 900 EUR
Нето цена
2008
2-оски
Корисна носивост: 13 760 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129294

Möslein Neuer Tandemtieflader 13 t GG, 6,28 m Ladefläch - приколка за низок утовар
 5
16 000 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 10 210 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 123220B2

Möslein Neuer Tandemtieflader 13 t GG - приколка за низок утовар
 6
16 000 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 10 220 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 123223

Möslein 3 Achs Tieflader- Anhänger mit gerader Ladefläc - приколка за низок утовар
 5
29 900 EUR
Нето цена
Ново
2020
3-оски
Корисна носивост: 22 680 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 120976

Schwarzmüller 2 Achs Tiefladeranhänger mit gerader Ladefläche - приколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена
2009
2-оски
Корисна носивост: 14 900 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 12час 19мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129819

Müller-Mitteltal 18 t GG Tandemtieflader - приколка за низок утовар
 7
13 500 EUR
Нето цена
2009
2-оски
Корисна носивост: 13 450 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 21мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 122985

Langendorf 3 Achs Tiefladeranhänger mit 2 teiligen Rampen - приколка за низок утовар
 12
Прашајте за цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 22 600 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 21мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129860

Möslein 21 t Tandemtieflader mit ABS, Luftgefedert - приколка за низок утовар
 7
21 000 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 16 110 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12час 21мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129357B2

Müller-Mitteltal 4 Achs Tieflader- Anhänger - приколка за низок утовар
 5
20 900 EUR
Нето цена
2014
4-оски
Корисна носивост: 31 150 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 12час 21мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 124335

Möslein Tandem- Tieflader Neufahrzeug - приколка за низок утовар
 6
15 900 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 7 600 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 12час 22мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 125601B2

Möslein 4 Achs Tieflader mit Radmulden, Luftgefedert, A - приколка за низок утовар
 9
48 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
4-оски
Корисна носивост: 29 900 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 12час 22мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 122038

Möslein 2 Achs Muldenanhänger + Tieflader - приколка за низок утовар
 11
26 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 13 020 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12час 22мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 120276B2

Möslein Neuer Tandemtieflader - приколка за низок утовар
 6
14 800 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 7 750 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 12час 23мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 123222

Müller-Mitteltal 3 Achs Tieflader- Anhänger - приколка за низок утовар
 4
13 900 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 23 500 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 23мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 121719B2

Möslein 3 Achs Tieflader Neufahrzeug, Feuerverzinkt - приколка за низок утовар
 5
24 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
3-оски
Корисна носивост: 23 410 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 24мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129534B2

Möslein Tandemtieflader-- Neuwertig -- - приколка за низок утовар
 10
Прашајте за цена
2019
2-оски
Корисна носивост: 8 920 kg
Бруто тежина: 11 900 kg

Онлајн: 12час 24мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129415

Müller-Mitteltal 3 Achs Tieflader- Anhänger - приколка за низок утовар
 4
13 900 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 23 500 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 25мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 121719

Humbaur Tandemtieflader mit ABS - приколка за низок утовар
 5
6 500 EUR
Нето цена
2009
2-оски
Корисна носивост: 7 795 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Онлајн: 12час 25мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 121597

Möslein 21 t Tandemtieflader,Neufahrzeug - приколка за низок утовар
 7
21 500 EUR
Нето цена
Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 16 030 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 12час 25мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 129533

Möslein 3 Achs Tieflader- Anhänger mit gerader Ladefläc - приколка за низок утовар
 7
32 000 EUR
Нето цена
Ново
2020
3-оски
Корисна носивост: 22 840 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 12час 25мин

Moeslein Fahrzeugbau

14

Германија, Schwebheim

Идентификација 122829

1 2 3 17   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.