Користени и нови приколки за дрва за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки за дрва


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Diversen VALART - приколка за дрва
 6
3 440 EUR
1991
2-оски
Корисна носивост: 14 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Schwarzmüller 3-A-Rungenanhänger Alufelge LARCH WAAGE Optiryre  - приколка за дрва
 20
Прашајте за цена
Ново
2022
3-оски
Бруто тежина: 27 000 kg

LKW-Service Nuernberger KG

Германија, Furth im Wald

Број на оглас 499968

Doll DOLL RUNGENANHÄNGER Langholz  - приколка за дрва
 10
29 500 EUR
Цена без ДДВ
2019
Корисна носивост: 14 885 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

Daimler Truck Austria Gmbh

M

Австрија, Laakirchen

Број на оглас 12150G3183

PAVIC Holzanhänger - HTA 20  - приколка за дрва
 13
17 500 EUR
Цена без ДДВ
2014
2-оски
Корисна носивост: 14 600 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

Wiese Transporttechnik Gmbh

Германија, Petershagen

Број на оглас 7254

Doll PRZYCZEPA DOLL 2013 ROK, KŁONICOWA ORYGINAŁ ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE GRUBA RAMA   ABS/EBS MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU ST.BDB - приколка за дрва
 11
16 855.27 EUR
2013
2-оски
Корисна носивост: 13 850 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

GEWE Dłużyca Kłonica do 12 m - P0750 D/1 - приколка за дрва
 5
1 792 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
1-оски
Корисна носивост: 430 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 11ден

GEWE AUTO-EXPRES

G

Полска, Panieńszczyzna

Број на оглас 16

Jyki Menke Janzen SDAH Holztransporter - приколка за дрва
 14
23 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
2-оски
Корисна носивост: 15 280 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 14ден

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Германија, Dettelbach

Doll A131 Kurzholz Exte 6,80 m BPW - приколка за дрва
 15
14 900 EUR
Цена без ДДВ
2013
2-оски
Корисна носивост: 14 100 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 14ден

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

17

Германија, Dettelbach

 Mjölbysläpet VFP4 100 36 - приколка за дрва
 20
11 190 EUR
2007
4-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 15ден

ATS Sweden

Шведска, Kronoberg

Број на оглас S6135

 Pavic HTA 20 66ZNL, Kurzholz-Anhänger 19,5 zoll - приколка за дрва
 15
24 900 EUR
Цена без ДДВ
2021
2-оски
Корисна носивост: 15 040 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 27ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86197

AMT Trailer Timber - приколка за дрва
 20
8 241 EUR
2011
4-оски

Објавено: 29ден

ATS Sweden

Шведска, Värmland

Број на оглас S2620

bjornavagnen Timber trailer - приколка за дрва
 20
8 739 EUR
Цена без ДДВ
2009

Објавено: 1мес 1ден

Kranbilar Sweden AB

Шведска, Västernorrland

Број на оглас 1574

Karlavagnen VFP-103-36 - приколка за дрва
 20
10 500 EUR
Цена без ДДВ
2005
4-оски
Корисна носивост: 29 000 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1мес 12ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

Karlavagnen 36/MST - приколка за дрва
 20
11 500 EUR
Цена без ДДВ
2007
4-оски
Корисна носивост: 28 960 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1мес 12ден

KB Auto Eesti OU

M

Естонија, Lääne-Harju vald

WELLMEYER/ATF 18.65 KH/Holztransporter/Teleskop  - приколка за дрва
 16
11 900 EUR
Цена без ДДВ
2012
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 1мес 16ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас SI83295

Doll Kurzholzanhänger A 131 Spezialanhänger  - приколка за дрва
 10
16 900 EUR
Цена без ДДВ
2014
2-оски
Корисна носивост: 14 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 2мес 13ден

Auto Henze

Германија, Peine

Број на оглас 28525

Doll A105 Holzanhänger - приколка за дрва
 10
3 900 EUR
Цена без ДДВ

Приколка за дрва за транспорт на дрва

2000
2-оски
Корисна носивост: 13 400 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 2мес 14ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 86057

Röttger HOLZTRANSPORT  - приколка за дрва
 2
9 400 EUR
Цена без ДДВ
2013
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 2мес 15ден

Nero GmbH

Германија, Weinheim

buizen wagen - приколка за дрва
 8
Прашајте за цена
Ново
2022
4-оски

Објавено: 2мес 16ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, GOUDRIAAN

Број на оглас 9678

 Ovriga - приколка за дрва
 20
6 900 EUR
Цена без ДДВ
2000
4-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 3мес 6ден

BRC Autocenter

10

Литванија, Vilnius

Број на оглас 836253

 Muller db99 - приколка за дрва
 5
9 900 EUR
2008
2-оски
Корисна носивост: 18 620 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Објавено: 4мес 9ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

 Mjölbysläpet VSP4-104-36 - приколка за дрва
 10
8 675 EUR
2006
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 4мес 18ден

ATS Sweden

Шведска, Värmland

Број на оглас S5524

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Timber trailers
t1 old