Приколки за добиток


   Страница 1 од 11 1/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Böckmann Comfort 2 Pferde mit SK  - приколка за добиток
 7
2 499 EUR
2000
Бруто тежина: 2 000 kg

Онлајн: 1год

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Joskin Betimax RDS6000 Kreaturvogn. - приколка за добиток
 6
Прашајте за цена
2020

Онлајн: 7мес 29ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

 Böckmann - silver black Aluboden Sattelkammer 100 km/H - приколка за добиток
 9
6 008 EUR
Нето цена
Ново
2021
Бруто тежина: 2 400 kg

Онлајн: 2ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW BÖ EspritSK AHW

Sirius S77 Aluminium  - приколка за добиток
 15
11 600 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 1 650 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Онлајн: 5ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

BOECKMANN Master Pferdeanhänger - приколка за добиток
 15
3 150 EUR
2-оски

Онлајн: 5ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9925248

BOECKMANN Neo L SKA WCF Pferdeanhänger - приколка за добиток
 15
17 500 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 450 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 10ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9925692

Pezzaioli Menke-Janzen / 3 Stock  - приколка за добиток
 20
26 950 EUR
Нето цена
2008
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Nugent L3618H-H Tür/Rampe  - приколка за добиток
 8
12 100 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 2 100 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 12ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

Nugent L4318T Tür/Rampe  - приколка за добиток
12 000 EUR
Ново
2021
Корисна носивост: 2 060 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 12ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

Humer Vieh/Pferdeanhänger  - приколка за добиток
 4
1 950 EUR
2000
2-оски
Корисна носивост: 924 kg
Бруто тежина: 1 444 kg

Онлајн: 12ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

Nugent L4318T-H Tür/Rampe  - приколка за добиток
12 700 EUR
Ново
2021
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 12ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

inna TA02 - приколка за добиток
 6
66.89 EUR
2018

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

BOECKMANN Master Grey-Met. Edition ALF Pferdeanhänger - приколка за добиток
 15
9 590 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 461 kg

Онлајн: 15ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9924814

 Böckmann - Alu Pferdeanhänger Champion Esprit silver black - приколка за добиток
 7
5 369 EUR
Нето цена
Ново
Бруто тежина: 2 000 kg

Онлајн: 16ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW Boe Champion Espritsb

 / - Champion R black edition brand new - приколка за добиток
 5
7 300 EUR
Нето цена
Ново
2021
Бруто тежина: 2 400 kg

Онлајн: 16ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW BOE Champion R

 Böckmann - Big Portax silber Sattelraum mit Verbindungstür - приколка за добиток
 7
12 250 EUR
Нето цена
2017

Онлајн: 16ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW BOE BigPortax abver

 Böckmann - Portax K Frontausstieg Alu WCF 100 km/H sofort - приколка за добиток
 5
9 474 EUR
Нето цена
Ново
Бруто тежина: 2 400 kg

Онлајн: 16ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW BOE PortaxK abver

 Böckmann - Champion R new for EXPORT pick up now - приколка за добиток
 4
7 309 EUR
Нето цена
Ново
2021
Бруто тежина: 2 400 kg

Онлајн: 16ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Идентификација AHW BOE Champion R

BOECKMANN Duo Esprit silver+black Aluboden Sattelkammer Trittschutz Pferdeanhänger - приколка за добиток
 15
6 649 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 550 kg
Бруто тежина: 2 400 kg

Онлајн: 17ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9925632

Agro L 600 - приколка за добиток
 5
Прашајте за цена
2017

Онлајн: 19ден

Danatek A/S

Данска, Farsø

Nugent Spirit 25 in silber oder schwarz  - приколка за добиток
 18
12 750 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 1 650 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 19ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

Nugent L3618H Tür/Rampe  - приколка за добиток
 18
9 950 EUR
Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 2 250 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 19ден

Biringer International GmbH

Австрија, Brunn/Wild

1 2 3 11   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.