Користени и нови приколки со церада за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки со церада


   Страница 1 од 11 1/11   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Diversen Nistertal - приколка со церада
 6
7 880 EUR
2000
2-оски
Корисна носивост: 10 500 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас TX29220

 Cassone ribaltabile bilaterale - приколка со церада
 11
13 000 EUR
Цена без ДДВ
2018
2-оски

MAN Truck & Bus Italia Spa - TopUsed Center Italia

M

Италија, Piacenza

Број на оглас 0001638946

AVTOTREDING K-72, 1-Achs Tandem, Hochkupplung - приколка со церада
 15
6 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
1-оски
Корисна носивост: 7 420 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 1час 52мин

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Хрватска, Zagreb

TANG KARL 1-Achs Tandemanhänger, Hochkupplung - приколка со церада
 8
6 900 EUR
Цена без ДДВ
2006
1-оски
Корисна носивост: 3 940 kg
Бруто тежина: 7 500 kg

Објавено: 1час 53мин

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Хрватска, Zagreb

Möslein 10 t GG Planenanhänger, Durchladbar - приколка со церада
 10
Прашајте за цена
2018
1-оски
Корисна носивост: 7 220 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 1ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 134896

Krone Przyczepa Krone Tandem Firana suwany dach - приколка со церада
 14
10 556.82 EUR
2013

Објавено: 3ден

Woźniak

Полска, 62-635 PRZEDECZ

Besttrailers WARIOR ze stelażem i plandeką - приколка со церада
 19
5 101.42 EUR
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 2 700 kg
Бруто тежина: 2 030 kg

Објавено: 4ден

BEST Leszek Anteczek

Полска, 97-200 Wąwał

GS AV-1800 2015 GS 2ass aanhanger met Ravenhorst pluimvee opbouw - приколка со церада
 15
Прашајте за цена
2015
2-оски
Корисна носивост: 13 480 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

Fitt Nederland B.V.

13

Холандија, Hoogblokland

Број на оглас GS15-ahw-Ravenhorst-pluimvee-opbouw-34WNHG-*2

Tandem Planenanhänger - приколка со церада
 6
5 900 EUR
Цена без ДДВ
2002
2-оски
Корисна носивост: 6 850 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 5ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 133380

Hapert AL3000 - приколка со церада
 12
250 EUR
Аукција
2005
3-оски
Корисна носивост: 2 021 kg

Објавено: 5ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Troprijt 21a, Bladel, 5531 NA

Број на оглас 9203457

Hapert AL2700 HUIF - приколка со церада
 12
2 500 EUR
Аукција

Објавено: 5ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Zwarte Goorderweg 2B, Amersfoort, 3836 PD

Број на оглас 9207176

 Eduard - Hochlader 075 t. 310x160x180cm Gebraucht - приколка со церада
 9
2 814 EUR
Цена без ДДВ
2022
1-оски
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 5ден

Trailer Point GmbH

Германија, Warstein

Број на оглас 3e4a305b-e0e1-40f0-9a72-e

Krone Firanka - приколка со церада
 6
9 206.44 EUR
2013
2-оски
Бруто тежина: 13 620 kg

Објавено: 5ден

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Полска, Mieszkowice

Ackermann Burto-Firanka 18 palet - приколка со церада
 9
7 305.41 EUR
2009
2-оски
Корисна носивост: 13 700 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 5ден

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "NASS" Marcin Mokrzycki

Полска, Mieszkowice

HANGLER ZPS-H 180 Maxi - приколка со церада
 20
Прашајте за цена
2022
2-оски
Корисна носивост: 14 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 6ден

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Silkeborg

Број на оглас FA2558

JUNG 2x TANDEM 7,15m PRZEJAZDÓWKA DMC 10.000KG GÓRNY ZACZEP 2011 rok RAMA OCYNK ST.BDB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - приколка со церада
 18
8 427.64 EUR
2011
2-оски
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 6 650 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Wielton Przyczepa 6,90x2.50m FIRANKA SUWANY DACH 2014 rok GRUBA RAMA ST.BDB KOŁA 22,5 MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - приколка со церада
 15
11 554.02 EUR
2014
2-оски
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 11 700 kg

Објавено: 6ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Panav TV010M - приколка со церада
 13
8 600 EUR
Цена без ДДВ
2016
1-оски
Корисна носивост: 6 580 kg
Бруто тежина: 10 000 kg

Објавено: 6ден

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Чешка република, Praha

Pacton AXD 328 - Lifting Axle - BPW - приколка со церада
 18
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2006
3-оски

Објавено: 6ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 1840

 - приколка со церада
 11
150 EUR
Аукција
2-оски
Корисна носивост: 750 kg

Објавено: 7ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Rue de la Paix 25, Wegnez, 4860

Број на оглас 9208303

Möslein NEUER Tandem- Planenanhänger Durchladbar - приколка со церада
 10
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 6 750 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 8ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 133035

Obermaier Tandemplanenanhänger Durchladbar - приколка со церада
 6
7 500 EUR
Цена без ДДВ
2011
2-оски
Корисна носивост: 6 700 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 8ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 135125

1 2 3 11   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Curtainsider trailers
t1 old