Нов приколка сандучар Hapert - Sapphire H 2 400x200x210cm, ZG 3,0 to., Koffer Türe за продажба - ID: 7007762
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов приколка сандучар Hapert - Sapphire H 2 400x200x210cm, ZG 3,0 to., Koffer Türe

Онлајн: 1мес 24ден

Бренд HAPERT
Број на оглас HP-Sapphire-H-2-30-40-20-
Ново
Нето тежина 950 kg
Бруто тежина 3 000 kg
Корисна носивост 2 050 kg
Боја бела
Локација Германија, Neu-Ulm
Телефон +49 731 7...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 4 000 mm
  • ширина на утовар: 2 000 mm
  • волумен на утовар: 16.8 m³

8 999 EUR

Цена со ДДВ

ДДВ 19%

  • ≈ 557 068 MKD
  • ≈ 9 699 USD
Германија, Neu-Ulm
watch_later
Локално време на дилерот:
05:34
4.6
Осврти: 158
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Приколка сандучар Böckmann Koffer/ nicht benutzt wie neu/Setra Mercedes
Böckmann Koffer/ nicht benutzt wie neu/Setra Mercedes
8 500 EUR
2018, 2-оски
Германија, Hamburg
Приколка сандучар Böckmann Koffer/ nicht benutzt wie neu/Setra Mercedes, 2018
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 400x180x210cm, ZG 3,0 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 2 400x180x210cm, ZG 3,0 to., Koffer Türe
8 470 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 400x180x210cm, ZG 3,0 to., Koffer Türe
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 350x180x210cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 2 350x180x210cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
7 799 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 350x180x210cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe
5 399 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 3,5 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 3,5 to., Koffer Türe
6 500 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 3,5 to., Koffer Türe
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
5 699 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,7 to., Koffer Türe
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe, glatte Wände
Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe, glatte Wände
5 999 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 2 300x150x180cm, ZG 2,0 to., Koffer Türe, glatte Wände
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 1 250x130x180cm, ZG 1,5 to., Koffer Türe
Hapert - Sapphire L 1 250x130x180cm, ZG 1,5 to., Koffer Türe
4 750 EUR
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Hapert - Sapphire L 1 250x130x180cm, ZG 1,5 to., Koffer Türe
Приколка сандучар - aerodynamischer Koffer Seitentür 420x200x210cm
- aerodynamischer Koffer Seitentür 420x200x210cm
7 559 EUR
Германија, Grevenbroich
Приколка сандучар - aerodynamischer Koffer Seitentür 420x200x210cm
Приколка сандучар - Fahrschulanhänger Koffer 100km/H 300x200x210cm
- Fahrschulanhänger Koffer 100km/H 300x200x210cm
5 373 EUR
2021
Германија, Grevenbroich
Приколка сандучар - Fahrschulanhänger Koffer 100km/H 300x200x210cm, 2021
Приколка сандучар Brenderup - 7300TBD 2000 Türe Kofferanhänger 2,0 to. 300x155x185cm
Brenderup - 7300TBD 2000 Türe Kofferanhänger 2,0 to. 300x155x185cm
6 629 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Приколка сандучар Brenderup - 7300TBD 2000 Türe Kofferanhänger 2,0 to. 300x155x185cm
Приколка сандучар HAPERT Sapphire L-2 Rampe Tür Kofferanhänger
HAPERT Sapphire L-2 Rampe Tür Kofferanhänger
9 590 EUR
2-оски
Германија, Horn-Bad Meinberg
Приколка сандучар HAPERT Sapphire L-2 Rampe Tür Kofferanhänger
Приколка сандучар HAPERT Sapphire L-1 Kofferanhänger
HAPERT Sapphire L-1 Kofferanhänger
3 990 EUR
2-оски
Германија, Horn-Bad Meinberg
Приколка сандучар HAPERT Sapphire L-1 Kofferanhänger

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Anhaenger Center Neu-Ulm
t1 old