Користени и нови приколки сандучари за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки сандучари


   Страница 1 од 29 1/29   
Сортирај според:
Резултати по страница:
JUNGE Z18 DURCHLADER Zentralachse - приколка сандучар
 10
5 800 EUR
Цена без ДДВ
2008
Корисна носивост: 12 350 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Daimler Truck Austria Gmbh

M

Австрија, Laakirchen

Број на оглас 13150G2005

Böckmann Koffer/ nicht benutzt wie neu/Setra Mercedes - приколка сандучар
 6
8 500 EUR
Цена без ДДВ
2018
2-оски
Корисна носивост: 2 700 kg

Dedic GmbH

Германија, Reinfeld

FLOOR FLWA 18 - приколка сандучар
 6
5 550 EUR
1998
2-оски
Корисна носивост: 18 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Број на оглас XD25417

Lecitrailer - приколка сандучар
 9
6 500 EUR
2008
3-оски
Бруто тежина: 24 000 kg

Објавено: 13час 11мин

ABLIS POIDS LOURDS

8

Франција, ABLIS

Број на оглас 19-0145

 Humbaur - Tandem Koffer 2600kg Hecküren 300x150x185cm AL-KO Achsen Zurrpunkte - приколка сандучар
 14
3 600 EUR
Цена без ДДВ
2017
Бруто тежина: 2 600 kg

Објавено: 1ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас Used AHW Humb Koffer

 Wm Meyer - großer Koffer 401x200x205cm Innen Heckrampe Zurrsystem 3500kg gebraucht - приколка сандучар
 9
8 571 EUR
Цена без ДДВ
2022
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Kilafors MT Eksjö - приколка сандучар
 20
1 036 EUR
Аукција

Објавено: 1ден

Blinto

Wellmeyer skaphenger - приколка сандучар
 13
3 900 EUR
1992
Корисна носивост: 5 380 kg

Објавено: 1ден

ATS Norway AS

Норвешка, Møre og Romsdal, 6443

Број на оглас 15211

Möslein Tandem- Koffer- Anhänger-- Neufahrzeug -- - приколка сандучар
 4
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 7 650 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 1ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 121099

 Inna Przyczepka 2-osiowa DMC 2000 KG - приколка сандучар
 5
1 771 EUR
2008

Објавено: 3ден

IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel

8

Полска, Pogórska Wola

Bulthuis aska 01 - приколка сандучар
 5
4 750 EUR
2003
3-оски

Објавено: 4ден

Mestebeld Trucks B.V.

6

Холандија, Lemelerveld, Netherlands

Број на оглас 44819

KRONE AZK 18 EL - приколка сандучар
 5
5 400 EUR
Цена без ДДВ
2010
2-оски
Корисна носивост: 7 700 kg
Бруто тежина: 12 000 kg

Објавено: 4ден

Engel & Engel GmbH

8

Германија, Buch, 10.05.

Број на оглас 22911

Trailor - приколка сандучар
 3
6 500 EUR
2008
2-оски
Корисна носивост: 11 280 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 4ден

POIDS LOURDS 86

Франција, Poitou-Charentes

 Kilafors / MT Eksjö Flissläp Kilafors med MT Eksjö påbyggnad - приколка сандучар
 20
Аукција
2005
Корисна носивост: 28 720 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 4ден

Maskinera AB

Шведска, NACKA STRAND

Број на оглас O-000000883

Cheval liberte Debon Cargo 1300 + side doors 1.3T GVW trailer cargo van box - приколка сандучар
 20
4 520 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2021
1-оски
Корисна носивост: 855 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 5ден

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Полска, Końskie

Cheval liberte Debon C255 PPL + side doors 1.3T GVW plywood trailer cargo van - приколка сандучар
 17
3 781 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
1-оски
Корисна носивост: 910 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 5ден

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Полска, Końskie

Cheval liberte Fourgon C500 przyczepa kontener 313x165 cm 2000 kg DMC Debon - приколка сандучар
 20
6 372 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
2-оски
Корисна носивост: 1 375 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 5ден

ZPHU DELFIN Gruszkiewicz Andrzej

Полска, Końskie

Möslein Tandem- Koffer- Anhänger-- Neufahrzeug -- - приколка сандучар
 5
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 7 650 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 5ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 120323

Möslein Tandem- Koffer, Durchladbar, -- Neufahrzeug -- - приколка сандучар
 15
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 7 650 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 5ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 121848

Möslein 1 Achs Kofferanhänger Durchladbar - приколка сандучар
 8
7 000 EUR
Цена без ДДВ
2013
1-оски
Корисна носивост: 2 300 kg
Бруто тежина: 4 500 kg

Објавено: 5ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 121434

Möslein Tandem Koffer, Ladebordwand 1,5 t + Durchladbar - приколка сандучар
 14
Прашајте за цена
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 6 720 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 5ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 120315

BERNT-ANHÄNGER TAK 105 * LBW * GIGANT-ACHSEN * - приколка сандучар
 20
4 990 EUR
Цена без ДДВ
2008
2-оски
Корисна носивост: 6 450 kg
Бруто тежина: 9 990 kg

Објавено: 5ден

NBC-Trucks GmbH

Германија, Babenhausen

Humbaur Proline - приколка сандучар
 15
1 000 EUR
Аукција
2020
2-оски
Корисна носивост: 1 594 kg

Објавено: 5ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Ugchelseweg 11, Apeldoorn, 7335 JP

Број на оглас 9217678

1 2 3 29   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Closed box trailers
t1 old