Приколка платформа Wilco trailer

picture_as_pdf

18 310 EUR

Тип

Приколка платформа

Година

2005

Земја

Норвешка

Телефон

+47 401 26......

Wilco trailer на лизинг

Објавено: 2мес 9ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Број на оглас12304
Година на производство2005
Тежина6400 kg
Корисна носивост21600 kg
Должина11500 mm
Ширина2500 mm
Доплнително
Сертификати08.02.2023
Опис

28000 kg

Please provide reference number upon request: 12304

****

Specifications:

- 3 axle

- Lift on 2

- Swing on 1

- Lashings

- Air suspension

- Good tires

- Delivery as agreed

Description:

Wilco trailersold for customer.

Lift on 2 and turn on 1.

EU-approved until: 08.02.2023

Own weight: 6400

Total Weight: 28000

Payload: 21600

Width: 250

Length: 1150

Побарајте подетални информации
Продавач

ATS Norway AS

ATS Norway AS

5.0 
starstarstarstarstar
location_on

Norway, Møre og Romsdal, 6315

phone_iphone
language

www.atsnorway.com

access_time

Локално време на дилерот — 01:17


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit ATS Norway AS

t1 test unit Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.