Користени и нови Приколки платформи MÜLLER MITTELTAL за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки платформи MÜLLER MITTELTAL


Сортирај според:
Резултати по страница:
Müller-Mitteltal TP 18 - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal TP 18 - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal TP 18 - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal TP 18 - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal TP 18 - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Müller-Mitteltal TP 18

1999 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 13 800 kg 2-оски
Германија, Fürstenwalde
Објавено: 28ден Број на оглас 1000

3 900 EUR

star
1999 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 13 800 kg 2-оски
Германија, Fürstenwalde
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Müller-Mitteltal ETÜ-TA-R 14,4 Tieflader / Plateau + Containerver

2023 Ново Бруто тежина: 14 400 kg Корисна носивост: 10 950 kg 2-оски
Германија, Alsdorf
Објавено: 28ден

26 300 EUR

Цена без ДДВ

star
2023 Ново Бруто тежина: 14 400 kg Корисна носивост: 10 950 kg 2-оски
Германија, Alsdorf
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20' - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20' - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20' - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20' - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20' - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

Müller-Mitteltal ETÜ-TA-ER 19 Tieflader, Containerverschl. 20'

2019 Бруто тежина: 19 000 kg Корисна носивост: 15 020 kg 2-оски
Германија, Alsdorf
Објавено: 1мес 16ден

21 900 EUR

Цена без ДДВ

star
2019 Бруто тежина: 19 000 kg Корисна носивост: 15 020 kg 2-оски
Германија, Alsdorf
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal KA-TA-R14,4 - Приколка платформа: слика 1

Müller-Mitteltal KA-TA-R14,4

2022
Германија, Burghard-von-der-Wehl-Str. 2-4
Објавено: 7мес 22ден Број на оглас 6002269052
Прашајте за цена
star
2022
Германија, Burghard-von-der-Wehl-Str. 2-4
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger PT-F 20,0 Tiefladeranhänger - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger PT-F 20,0 Tiefladeranhänger - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger PT-F 20,0 Tiefladeranhänger - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger PT-F 20,0 Tiefladeranhänger - Приколка платформа: слика 4

Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger PT-F 20,0 Tiefladeranhänger

2009 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 13 460 kg 2-оски
Германија, Peine
Објавено: 1год 5мес Број на оглас 27626

6 900 EUR

Цена без ДДВ

star
2009 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 13 460 kg 2-оски
Германија, Peine
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6 - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6 - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6 - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6 - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6 - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Müller-Mitteltal EAL-TA 8.6

1979 1 001 km Бруто тежина: 8 600 kg Корисна носивост: 6 200 kg 2-оски
Германија, Göttingen
Објавено: 2год 8мес Број на оглас 82986

2 900 EUR

Цена без ДДВ

star
1979 1 001 km Бруто тежина: 8 600 kg Корисна носивост: 6 200 kg 2-оски
Германија, Göttingen
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal EAL-TA-F - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal EAL-TA-F - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal EAL-TA-F - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal EAL-TA-F - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal EAL-TA-F - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Müller-Mitteltal EAL-TA-F

1980 1 001 km Бруто тежина: 5 500 kg Корисна носивост: 3 300 kg 2-оски
Германија, Göttingen
Објавено: 4год 1мес Број на оглас 81588

2 900 EUR

Цена без ДДВ

star
1980 1 001 km Бруто тежина: 5 500 kg Корисна носивост: 3 300 kg 2-оски
Германија, Göttingen
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Müller-Mitteltal Müller EAL-TA-P 10,5 Tandempritsche

2008 1 001 km Бруто тежина: 10 500 kg Корисна носивост: 7 240 kg 2-оски
Германија, Göttingen
Објавено: 5год 5мес Број на оглас 16350

7 900 EUR

Цена без ДДВ

star
2008 1 001 km Бруто тежина: 10 500 kg Корисна носивост: 7 240 kg 2-оски
Германија, Göttingen
email Контактирајте го продавачот
Müller-Mitteltal EAL-TA - - Приколка платформа: слика 1
Müller-Mitteltal EAL-TA - - Приколка платформа: слика 2
Müller-Mitteltal EAL-TA - - Приколка платформа: слика 3
Müller-Mitteltal EAL-TA - - Приколка платформа: слика 4
Müller-Mitteltal EAL-TA - - Приколка платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Müller-Mitteltal EAL-TA -

1998 1 001 km Бруто тежина: 10 500 kg Корисна носивост: 7 700 kg 2-оски
Германија, Göttingen
Објавено: 6год 4мес Број на оглас 78998

3 900 EUR

Цена без ДДВ

star
1998 1 001 km Бруто тежина: 10 500 kg Корисна носивост: 7 700 kg 2-оски
Германија, Göttingen
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Dropside/ Flatbed trailers - MÜLLER MITTELTAL
t1 old