Нов приколка платформа LIDER 2022 YEAR NEW TRAILER FOR SALE (MANUFACTURER COMPANY) [ Copy ]

picture_as_pdf

23 000 EUR

Нето цена

Тип

Нов приколка платформа

Година

2022

Земја

Брегот на Слоновата Коска

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 4мес 31ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина57000 kg
Корисна носивост50000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385 /65 R22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

Lider trailer manufacturer of all types semi trailer in Turkey.

Available products in Stock. Ready for Shipment

Pleae contact with us for detail

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts Viber-whatsupp-Line

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Ivory Coast

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 03:36


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Приколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.