Слични понуди

Приколка платформа Humbaur HD 18, 7,100mm lang, Zurrlochung im Rahmen
Humbaur HD 18, 7,100mm lang, Zurrlochung im Rahmen
2020, 2-оски
Германија, Sittensen
18 950 EUR
Приколка платформа Humbaur HD 18, 7,100mm lang, Zurrlochung im Rahmen, 2020
Приколка платформа Pritschnanhänger mit Twist-Lock Verriegelungen,
Pritschnanhänger mit Twist-Lock Verriegelungen,
2007, 2-оски
Германија, Göttingen
14 900 EUR
Приколка платформа Pritschnanhänger mit Twist-Lock Verriegelungen,, 2007
Приколка платформа / - Drehschemel 611x202x30cm 3500kg mit Auffahrrampen
/ - Drehschemel 611x202x30cm 3500kg mit Auffahrrampen
2020
Германија, Grevenbroich
7 146 EUR
Приколка платформа / - Drehschemel 611x202x30cm 3500kg mit Auffahrrampen, 2020
Приколка платформа Böckmann Offener Kasten mit Auffahrtrampen und Zugoese
Böckmann Offener Kasten mit Auffahrtrampen und Zugoese
2010, 2-оски
Германија, Kaltenkirchen
1 999 EUR
Приколка платформа Böckmann Offener Kasten mit Auffahrtrampen und Zugoese, 2010
Приколка платформа Schwarzmüller 2 Achs Jumbo- Pritschenanhänger mit Rungentasch
Schwarzmüller 2 Achs Jumbo- Pritschenanhänger mit Rungentasch
2008
Германија, Schwebheim
12 500 EUR
Приколка платформа Schwarzmüller 2 Achs Jumbo- Pritschenanhänger mit Rungentasch, 2008
Приколка платформа Möslein 13 t GG Tandem- Pritschenanhänger mit Gitterauf
Möslein 13 t GG Tandem- Pritschenanhänger mit Gitterauf
2021, 2-оски
Германија, Schwebheim
19 000 EUR
Приколка платформа Möslein 13 t GG Tandem- Pritschenanhänger mit Gitterauf, 2021
Приколка платформа Möslein Tandemtieflader
Möslein Tandemtieflader
2020, 2-оски
Германија, Schwebheim
19 800 EUR
Приколка платформа Möslein Tandemtieflader, 2020
Приколка платформа EMTECH New
EMTECH New
2020, 2-оски
Полска, Szczerców
25 900 EUR
Приколка платформа EMTECH New, 2020
Приколка платформа Niewiadów BOARD
Niewiadów BOARD
2020, 2-оски
Полска, Wąwał
1 963 EUR
Приколка платформа Niewiadów BOARD, 2020
Приколка платформа Niewiadów BOARD
Niewiadów BOARD
2020
Полска, Wąwał
2 840 EUR
Приколка платформа Niewiadów BOARD, 2020
Приколка платформа FAG APR 18
FAG APR 18
2020, 2-оски
Германија, Göttingen
18 900 EUR
Приколка платформа FAG APR 18, 2020
Приколка платформа Möslein Tandem Pritschenanhänger
Möslein Tandem Pritschenanhänger
2020, 2-оски
Германија, Schwebheim
17 800 EUR
Приколка платформа Möslein Tandem Pritschenanhänger, 2020

Нов приколка платформа Humbaur - Langmaterialanhänger HTL355121 mit Rohrzugdeichsel

Бренд HUMBAUR
Идентификација 8527
Година на производство 2020
Ново
Нето тежина 1 155 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 2 345 kg
Локација Германија, Gunzenhausen
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • гуми: 14 Zoll
Тело/надградба
 • должина на утовар: 5 100 mm
 • ширина на утовар: 2 100 mm
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": приколка платформа Humbaur - Langmaterialanhänger HTL355121 mit Rohrzugdeichsel

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": приколка платформа Humbaur - Langmaterialanhänger HTL355121 mit Rohrzugdeichsel

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.