Користени и нови приколки платформи за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Приколки платформи


   Страница 1 од 23 1/23   
Сортирај според:
Резултати по страница:
LATRE  - приколка платформа
 6
7 770 EUR
2001
2-оски
Корисна носивост: 13 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

SCHWARZMUELLER Baustoffanhänger AZ - приколка платформа
 9
13 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
2-оски
Корисна носивост: 14 430 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Австрија, Brunn am Gebirge

Број на оглас UVW230221

Demmler Wipkar - приколка платформа
 9
1 000 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
2005
Корисна носивост: 10 500 kg

Објавено: 2час 42мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

 New LISICKI Orchard platform/ Platforma sadownicza - приколка платформа
 4
2 677 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2020

Објавено: 6час 32мин

Zabielski Maszyny Rolnicze

Полска, Jedwabne

Ifor Williams Trailers IFOR WILLIAMS LM85G - приколка платформа
 9
Аукција
1901

Објавено: 1ден

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас 472252

 Zweiachs-Anhänger - приколка платформа
 20
25 EUR
Аукција

Објавено: 1ден

Blinto GmbH

 Humbauer tippsläp - приколка платформа
 20
4 057 EUR
Аукција

Објавено: 1ден

Blinto

Vang SH2 - приколка платформа
 14
3 400 EUR
1988
Корисна носивост: 29 600 kg

Објавено: 1ден

ATS Norway AS

Норвешка, Nord-Trøndelag, 7900

Број на оглас 15202

Obermaier  Tandem- Pritschenanhänger  - приколка платформа
 8
7 500 EUR
Цена без ДДВ
2007
2-оски
Корисна носивост: 7 250 kg
Бруто тежина: 10 500 kg

Објавено: 1ден

Moeslein Fahrzeugbau

18

Германија, Schwebheim

Број на оглас 135307

Kassbohrer / Kirsch 790-50…99 - приколка платформа
 15
500 EUR
Аукција
1992
2-оски

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, kolfschoten 22, Scherpenzeel, 3925 MR

Број на оглас 9226148

VLEMMX VLEA-2001 - приколка платформа
 6
500 EUR
Аукција
Корисна носивост: 2 700 kg

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Полска, -, Koluszki, 95-040

Број на оглас 9235121

Weymar 2/2000W - приколка платформа
 6
300 EUR
Аукција
2003

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

Број на оглас 9234351

SLP 3 MYYTY - SOLD  - приколка платформа
 1
Прашајте за цена
2008
Бруто тежина: 30 000 kg

Објавено: 3ден

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

10

Финска, Finnland, Rovaniemi

 PRZYCZEPA 7.45M PLATFORMA BUDOWLANKA 2014 rok RAMA OCYNK  ST. IDEALNY  MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - приколка платформа
 14
9 614.53 EUR
2014
2-оски
Корисна носивост: 18 000 kg
Бруто тежина: 14 000 kg

Објавено: 3ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Bos BUDOWLANKA 6.45M TANDEM 2007ROK GÓRNY ZACZEP ST.BDB MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - приколка платформа
 16
8 067.37 EUR
2007
2-оски
Корисна носивост: 13 360 kg
Бруто тежина: 17 000 kg

Објавено: 3ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

Kaiser PRZYCZEPA 6.90M UCHWYTY POD KONTENERY BUDOWLANKA OPONY 17.5 80% NISKA JUMBO ST. IDEALNY MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU - приколка платформа
 17
8 509.42 EUR
2011
2-оски
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 7 000 kg

Објавено: 3ден

FUH MIREK Mirosław Bińkowski

Полска, 26-613, Radom

KRONE DB02L - приколка платформа
 5
7 500 EUR
Цена без ДДВ
2014
3-оски

Објавено: 3ден

TRANSPORT - ROBOTY ZIEMNE MROZIK SPÓŁKA JAWNA

Полска

Dinkel DTAP 18000 - приколка платформа
 13
2 250 EUR
1998
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 4ден

Auction Baltic UAB

Литванија, Vilnius

 Heuser 2A-DEICHSELANHÄNGER - приколка платформа
 7
16 900 EUR
Цена без ДДВ
2019
Корисна носивост: 14 310 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Објавено: 4ден

Engel & Engel GmbH

8

Германија, Rohrbach/Pfalz

Број на оглас 22926

Besttrailers SONDA II CARGO - приколка платформа
 14
4 230.76 EUR
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 2 500 kg
Бруто тежина: 1 800 kg

Објавено: 4ден

BEST Leszek Anteczek

Полска, 97-200 Wąwał

Besttrailers FAT BOY (BC MAJSTER) DMC 2700 kg - приколка платформа
 7
3 150.62 EUR
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 2 700 kg
Бруто тежина: 2 160 kg

Објавено: 4ден

BEST Leszek Anteczek

Полска, 97-200 Wąwał

Besttrailers BOARD z relingiem (Atlas z relingiem) - приколка платформа
 12
3 373.81 EUR
Ново
2023
2-оски
Корисна носивост: 2 700 kg
Бруто тежина: 1 980 kg

Објавено: 4ден

BEST Leszek Anteczek

Полска, 97-200 Wąwał

1 2 3 23   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Dropside/ Flatbed trailers
t1 old