Приколки цистерни


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Feldbinder Köhler Restlosentleerer, 66 cbm, Lenkachse - приколка цистерна
 15
11 800 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на силоси

2007
3-оски
Корисна носивост: 29 100 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 4мес 27ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33556

STOKOTA TANK 38600 LITER 4-AXLE BPW - приколка цистерна
 7
11 900 EUR
Нето цена
2007
4-оски

Онлајн: 2ден

HULLEMAN TRUCKS B.V.

11

Холандија, Marknesse

Идентификација 107938

Spitzer SAPI 1833-3M, Silo, 3, 33.000 Liter Schiebedecke - приколка цистерна
 15
Прашајте за цена

Приколка цистерна за транспорт на силоси

2005
2-оски
Корисна носивост: 14 210 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 61054

VAIA watertank - приколка цистерна
 4
Прашајте за цена
Ново
2020
1-оски

Онлајн: 7ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

2-Achs Haller 12m³ Saug u. Druck Anhänger Ex-ADR - приколка цистерна
 8
Прашајте за цена
1987
2-оски
Корисна носивост: 12 050 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 33729 Bielefeld

Идентификација Im Kundenauftrag

2-Achs Haller 14m³ Saug u. Druck ADR/GGVS - приколка цистерна
 11
Прашајте за цена
1992
2-оски
Корисна носивост: 11 540 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 33729 Bielefeld

Идентификација 1071

2-Achs Müller 12m³ Saug u. Druck Anhänger + ADR - приколка цистерна
 8
Прашајте за цена
2000
2-оски
Корисна носивост: 12 160 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 33729 Bielefeld

Идентификација 1099

Tankmobil T4LS148 GAS / LPG - приколка цистерна
 6
22 000 EUR
Нето цена
1994
4-оски

Онлајн: 17ден

Anema Trucks & Spare Parts

14

Холандија, Alkmaar

Идентификација 34401

Schwarzmüller TH 3E - ADR 23.300 Ltr - приколка цистерна
 13
38 900 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 19 980 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 22ден

LOSL s.r.o.

13

Чешка република

Идентификација 327592

INTERCONSULT 1+3 - приколка цистерна
 15
4 900 EUR

Приколка цистерна за транспорт на гас/LPG

1990
4-оски
Корисна носивост: 26 400 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 23ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Pirkkala

Идентификација PPK-239

AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO - приколка цистерна
 11
Прашајте за цена

Приколка цистерна за транспорт на гас/LPG

1985
3-оски
Корисна носивост: 19 700 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 23ден

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

Spitzer 4-Kammer ALU-Lebensmittelsilo 2 bar 32.000 lit - приколка цистерна
 11
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на силоси

1997
2-оски
Корисна носивост: 14 500 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

Staufen Trucks GmbH

14

Германија, Schlierbach

Идентификација 11296

VM Futter Silo 4 Achs 36 m3 6 Kammer Anhänger GG 34 Ton - приколка цистерна
 10
12 999 EUR
Нето цена
2006
Корисна носивост: 28 000 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

PORSGAARD A/S

Данска, Hedensted

Идентификација VM Tarm 4 achs

OKT Trailer PS211.31.34A 34 M3 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer - приколка цистерна
 20
19 800 EUR
Нето цена
Ново
2017

Онлајн: 1мес 4ден

Big Machinery B.V.

8

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Spitzer Primetshofer  Siloaufbau SA 1625 GAL - приколка цистерна
 9
3 900 EUR

Приколка цистерна за транспорт на силоси

1977
2-оски
Корисна носивост: 11 960 kg
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

MG Handel GmbH

9

Австрија, Hörsching

Идентификација 660477

Kässbohrer Tank ADR 40000 Liter Pomp - приколка цистерна
 8
14 999 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на големиматеријали

1988
4-оски
Корисна носивост: 33 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

PORSGAARD A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 4365710

Kässbohrer 22000 Liter Tank Petrol Fuel Diesel ADR - приколка цистерна
 7
17 999 EUR
Нето цена
2008
Корисна носивост: 16 000 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

PORSGAARD A/S

Данска, Hedensted

 Mobiele brandstofwagen - приколка цистерна
 10
Прашајте за цена

Приколка цистерна за транспорт на гориво

Онлајн: 1мес 8ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Meusburger VEB Ernst Grube Wasserwagen / Gülle - приколка цистерна
 15
4 900 EUR
1973
2-оски
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

JAWEED GmbH

Германија, D-61239 Ober-Mörlen

Идентификација 000558

Feldbinder Silo 6x2, Feldbinder, 63000 Liter , 11 Compartments, Standairco, Airco, Combi, EURO 5 - приколка цистерна
 7
36 900 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 21 620 kg
Бруто тежина: 27 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација F07361

Krone AD, Alu, 18m³, Lebensmittel, 3 Kammern, Scheibe - приколка цистерна
 10
25 990 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 17 960 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 1мес 26ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI79388

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.