Приколка со церада Schmitz Cargobull Mildner TJW 18 Tandem, Midi, Aufbau Wecon

Онлајн: 1мес 1ден

Бренд SCHMITZ
Идентификација 602701
Година на производство 2014
Бруто тежина 18 000 kg
Корисна носивост 17 999 kg
Локација Германија, Bakum
Телефон +49(0... Погледни го телефонскиот број
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 2-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 700 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 2 700 mm
  • волумен на утовар: 51.00 m³
10300 EUR
10 300
EUR
  • 633 214 MKD
  • 11 421 USD

Нето цена

Лизинг

Transimpex GmbH
Продавач
Transimpex GmbH
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:22
Личност за контакт
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
10 300
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Приколка со церада Schmitz Cargobull Mildner TJW 18 Tandem + 2 Wechselbrücken Wecon
Schmitz Cargobull Mildner TJW 18 Tandem + 2 Wechselbrücken Wecon
2014, 2-оски
Германија, Bakum
13 700 EUR
Приколка со церада Schmitz Cargobull Mildner TJW 18 Tandem + 2 Wechselbrücken Wecon, 2014
Приколка со церада Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82
Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82
2016, 2-оски
Германија, Bakum
11 700 EUR
Приколка со церада Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82, 2016
Приколка со церада Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82
Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82
2016, 2-оски
Германија, Bakum
15 100 EUR
Приколка со церада Fliegl TWP180 BDF Tandem + Aufbau Wecon 7.82, 2016
Приколка со церада Schmitz ZPR 18-V
Schmitz ZPR 18-V
2014, 2-оски
Германија, Göttingen
15 900 EUR
Приколка со церада Schmitz ZPR 18-V, 2014
Приколка со церада Schmitz ZCS 18
Schmitz ZCS 18
2009
Чешка република, Třebechovice pod Orebem
3 837 EUR
Приколка со церада Schmitz ZCS 18, 2009
Приколка со церада Wecon AZ218LZ
Wecon AZ218LZ
2011
Чешка република
7 900 EUR
Приколка со церада Wecon AZ218LZ, 2011
Приколка со церада Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader
Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader
2014, 2-оски
Германија, Gersthofen
22 490 EUR
Приколка со церада Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader, 2014
Приколка со церада Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader
Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader
2014, 2-оски
Германија, Gersthofen
22 990 EUR
Приколка со церада Humbaur Tandem-Speditionsanhänger HT107224 Durchlader, 2014
Приколка со церада Möslein TP 11 Tandem, Edscha, Portaltüren
Möslein TP 11 Tandem, Edscha, Portaltüren
2014, 2-оски
Германија, D-52477 Alsdorf
8 750 EUR
Приколка со церада Möslein TP 11 Tandem, Edscha, Portaltüren, 2014
Приколка со церада Krone AZ DB07L BDF + Gardienen Aufbau
Krone AZ DB07L BDF + Gardienen Aufbau
2014, 2-оски
Словачка, 90101 Malacky
9 500 EUR
Приколка со церада Krone AZ DB07L BDF + Gardienen Aufbau, 2014
Приколка со церада Lag Tandem, Edscha, durchladbar. 2,82m
Lag Tandem, Edscha, durchladbar. 2,82m
2014, 2-оски
Германија, D-52477 Alsdorf
9 900 EUR
Приколка со церада Lag Tandem, Edscha, durchladbar. 2,82m, 2014
Приколка со церада JUNGE, Tandem, Durchlade, 7,2m. lang
JUNGE, Tandem, Durchlade, 7,2m. lang
2014, 2-оски
Германија, Sittensen
11 900 EUR
Приколка со церада JUNGE, Tandem, Durchlade, 7,2m. lang, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.