Користени и нови Изотермални приколки за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас

Изотермални приколки

1
Погледнете Приколки на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET  - Изотермална приколка: слика 1
SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET  - Изотермална приколка: слика 2
SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET  - Изотермална приколка: слика 3
SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET  - Изотермална приколка: слика 4
SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET  - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

SVAN CHT202, CARRIER SUPRA 850 U, SOCKET

Изотермална приколка
20182-оскиКорисна носивост: 12120 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Všechromy 75 Stránčice 251 63
Објавено: 2мес 17ден

17 700EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 090 603 MKD
  • ≈ 19 239 USD
20182-оскиКорисна носивост: 12120 kgБруто тежина: 18000 kg
Чешка република, Všechromy 75 Stránčice 251 63
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Изотермални приколки
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.