Користени и нови Изотермални приколки за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Изотермални приколки


Сортирај според:
Резултати по страница:
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Изотермална приколка: слика 1
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Изотермална приколка: слика 2
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Изотермална приколка: слика 3
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Изотермална приколка: слика 4
Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

Cardi FRIGO TRASPORTO CARNI

2006 2-оски
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Објавено: 10ден Број на оглас BRCA013

6 000 EUR

star
2006 2-оски
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
email Контактирајте го продавачот
Sommer ZP18 - Изотермална приколка: слика 1
Sommer ZP18 - Изотермална приколка: слика 2
Sommer ZP18 - Изотермална приколка: слика 3
Sommer ZP18 - Изотермална приколка: слика 4
Sommer ZP18 - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Sommer ZP18

2008 Нето тежина: 5 800 kg Бруто тежина: 18 000 kg 2-оски
Литванија, Dievogala
Објавено: 10ден

3 500 EUR

star
2008 Нето тежина: 5 800 kg Бруто тежина: 18 000 kg 2-оски
Литванија, Dievogala
email Контактирајте го продавачот
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 1
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 2
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 3
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 4
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt

2004 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 17 999 kg Дизел 2-оски
Германија, Bakum
Објавено: 2мес 5ден Број на оглас 66306

4 800 EUR

Цена без ДДВ

star
2004 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 17 999 kg Дизел 2-оски
Германија, Bakum
email Контактирајте го продавачот
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 1
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 2
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 3
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 4
SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (15)

SCHMITZ Achwege & Tönjes, Tiefkühl, Rohrbahn verzinkt

2002 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 17 999 kg Дизел 2-оски
Германија, Bakum
Објавено: 2мес 5ден Број на оглас 66305

4 400 EUR

Цена без ДДВ

star
2002 Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 17 999 kg Дизел 2-оски
Германија, Bakum
email Контактирајте го продавачот
 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Изотермална приколка: слика 1
 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Изотермална приколка: слика 2
 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Изотермална приколка: слика 3
 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Изотермална приколка: слика 4
 SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (26)

SCHMITZ 2 Achs Tiefkühlanhänger ZKO18/L-8.15 FP80/60 Mitsubishi Unterflur

2008 Нето тежина: 5 970 kg Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 12 030 kg 2-оски
Германија, Delbrück
Објавено: 2мес 25ден Број на оглас 23078

20 800 EUR

Цена без ДДВ

star
2008 Нето тежина: 5 970 kg Бруто тежина: 18 000 kg Корисна носивост: 12 030 kg 2-оски
Германија, Delbrück
email Контактирајте го продавачот
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 1
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 2
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 3
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 4
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

HFR Thermokjerre

2011 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
Објавено: 6мес 28ден Број на оглас 14522

3 500 EUR

star
2011 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
email Контактирајте го продавачот
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 1
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 2
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 3
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 4
HFR Thermokjerre - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

HFR Thermokjerre

2013 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
Објавено: 6мес 28ден Број на оглас 14521

3 500 EUR

star
2013 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
email Контактирајте го продавачот
HFR HF1828 - Изотермална приколка: слика 1
HFR HF1828 - Изотермална приколка: слика 2
HFR HF1828 - Изотермална приколка: слика 3
HFR HF1828 - Изотермална приколка: слика 4
HFR HF1828 - Изотермална приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

HFR HF1828

2010 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
Објавено: 6мес 28ден Број на оглас 14523

3 500 EUR

star
2010 Корисна носивост: 10 550 kg
Норвешка, Vestfold, 3160
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Isothermal trailers
t1 old