Автотранспортна приколка Brenderup - Autotransportanhänger Bravo 9400, 2,5 to. 4000 x 1920 mm од Германија, 2600 EUR за продажба - ID: 7007757
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
 Brenderup - Autotransportanhänger U110, 2,5 to. 4000 x 1920 mm - автотранспортна приколка
 3
6 000 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 970 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 2год

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас B303000Alu-2021

 Brenderup - Autotransportanhänger U110, 2513GT, 2,5 to. 4000 x 1920 mm - автотранспортна приколка
 11
5 250 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 970 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 1год 8мес

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас B303000-2021

 Brenderup - Autotransportanhänger U120, 3023GT, 3,0 to. 4000 x 1920 mm - автотранспортна приколка
 10
5 899 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 425 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 1год

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас B303001-2021

 Humbaur - Autotransportanhänger Universal 3500, 4000 x 2030 mm, 3,5 to. - автотранспортна приколка
 8
6 299 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 670 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4058-2023-01

 Humbaur - Autotransportanhänger Universal 3500, 4000 x 2030 mm, 3,5 to. - автотранспортна приколка
 8
6 798 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 720 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4060-2023-01

 Humbaur - Autotransportanhänger Universal 3500, 4000 x 2030 x 350 mm, 3,5 to. - автотранспортна приколка
 7
7 899 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 720 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4060-BW-2021-2

 Humbaur - Autotransportanhänger FTK 274020, 4000 x 2000 x 50 mm, 2,7 to. - автотранспортна приколка
 8
4 777 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 070 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1год

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4107-2021-2

 Humbaur - Autotransportanhänger FTK 204020, 4000 x 2000 x 50 mm, 2,0 to. - автотранспортна приколка
 8
4 777 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 370 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2год

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4105-2021-2

 Humbaur - Autotransportanhänger Universal 3000, 4000 x 2030 mm, 3,0 to. - автотранспортна приколка
 8
5 299 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 310 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4057-2023-01

 Humbaur - Autotransportanhänger Universal 3000, 4000 x 2030 mm, 3,0 to. - автотранспортна приколка
 8
5 799 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 320 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4059-2023-01

 Humbaur - Autotransportanhänger MTK 354722, 4700 x 2180 x 0 mm, 3,5 to. - автотранспортна приколка
 1
7 955 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 680 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4118-2023-01

 Humbaur - Autotransportanhänger MTK 354222, 4200 x 2180 x 0 mm, 3,5 to. - автотранспортна приколка
 1
7 451 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 720 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 2мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4115-2023-01

Автотранспортна приколка Brenderup - Autotransportanhänger Bravo 9400, 2,5 to. 4000 x 1920 mm

Бренд BRENDERUP
Број на оглас berngebrbravo2-5to
Година на производство 2014
Нето тежина 600 kg
Бруто тежина 2 500 kg
Корисна носивост 1 900 kg
Локација Германија, Neu-Ulm
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 4 000 mm
  • ширина на утовар: 1 920 mm
Опрема
  • опрема: чекрек
Доплнително
  • гаранција
2 600
EUR

24 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Trailer
t1 test archive - Anhaenger Center Neu-Ulm
t1 old