Користени и нови автомобил приколки SARIS за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки SARIS


28
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Saris - großer Koffer GX 2700 Seitentür Hecktüren 356x194x180cm innen Nutzlast 1995kg 100km/H - автомобил приколка
 11
5 705 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

SARIS DV135 McAlu Pro Black Edition Kastenanhänger geb - автомобил приколка
 18
1 880 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 115 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 6ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927064

 Saris - Saris haevy duty Pritschenanhänger 3500kg 506x204x35cm LED Licht Neuverkauf - автомобил приколка
 12
5 206 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 2 612 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - FW 2000 Hochplane 180cm rot direkt online - автомобил приколка
 7
3 055 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW FW2000mcalupro+hp180r

 Saris - BMG135 Classic Wood 1350kg 255x134cm Neu - автомобил приколка
 6
1 503 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA BMG135 Classic

 Saris - großer heavy duty Pritschenanhänger PL 406x204x35cm 2700 - автомобил приколка
 7
3 780 EUR
Цена без ДДВ
Корисна носивост: 2 150 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 1мес 3ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - Saris elektro Kipper K1 306x170x30cm 2700kg black verfügbar - автомобил приколка
 8
4 621 EUR
Цена без ДДВ
Ново

Објавено: 1мес 3ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - bestelle im trailershop direkt den neuen Saris GFK Koffer - автомобил приколка
 15
5 200 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1мес 6ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - grauer GFK Kofferanhänger GO 306 154 180 2000 2 Verkauf günstig online - автомобил приколка
 15
5 452 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1мес 6ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - BMG 135 Classic Wood H Gestell Galerie sofort - автомобил приколка
 6
1 562 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 1мес 24ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA BMG135whgst

 Saris - FW2000 Mc Alu Pro Alu Auffahrschienen integriert - автомобил приколка
 4
2 688 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2мес 11ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA FW2000prorampen

SARIS PL 356 184 2700 2 BlackEdition Hochlader - автомобил приколка
 20
3 690 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 176 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 2мес 21ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9926708

 Saris - heavy duty PL 506 224 35 Tridem Pritschenanhänger 3500kg Neu verfügbar - автомобил приколка
 13
5 621 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Корисна носивост: 2 582 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3мес 2ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 Saris - DV 135 Mc Alu Pro Aktion sofort neu 1350kg - автомобил приколка
 9
1 545 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 3мес 13ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA Mc Alu Pro

 Saris - Pritsche PL 406 204 35 cm Bordwände black LED - автомобил приколка
 7
3 780 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 4мес 25ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA 99PLA000101

SARIS McAlu Pro FW150 Rampen Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 17
2 790 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 165 kg
Бруто тежина: 1 500 kg

Објавено: 6мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928258

SARIS PL 276 170 2700 2Black Edition Hochlader BF - автомобил приколка
 20
3 498 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 267 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 6мес 10ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927962

 Saris - PL 406 204 35 2700 blackline LED Leuchten sofort - автомобил приколка
 6
3 780 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 2 700 kg

Објавено: 6мес 17ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW SA 99pla000101

 Saris - FW2000 McAlu Pro Hochplane rot Neu 2022 - автомобил приколка
 5
3 055 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 8мес 10ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW FW2000mcalupro+hp180r

 Saris - direkt DV 135 McAlu pro blackline 1350kg - автомобил приколка
 12
1 575 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Корисна носивост: 1 090 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 8мес 17ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - SARIS
t1 old