Користени и нови автомобил приколки KOCH за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки KOCH


21
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOCH B1000 Plane Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
2 990 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 807 kg
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 26ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930875

KOCH B1000 Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 16
2 389 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски

Објавено: 26ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930871

KOCH U4 Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 14
1 750 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 519 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 26ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930850

KOCH 4.13 Alu-Bordwandaufsatz Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
3 590 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 008 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 26ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930865

 Koch - 250x125x44cm ALUBODEN - 1300kg - 100 km/H - автомобил приколка
 7
2 940 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 1мес 24ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас 100-00413+117-00104

 Koch - Koch U2 Aluminium und Edelstahl 205x105 - автомобил приколка
 8
1 175 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 2мес 11ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW KO U2

 Koch - U2 Hochplane grau 130cm abnehmbar sofort Neu - автомобил приколка
 6
1 680 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 2мес 11ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW KO U2HPH130

 Koch - Koch Aluline 350x150x44cm Aluboden ANHÄNGERWIRTZ - автомобил приколка
 1
4 950 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
Корисна носивост: 2 000 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 4мес 11ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW 100-00826+117-00107

KOCH U2 Aluboden Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 20
1 889 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 582 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 5мес 25ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9929993

KOCH B1000 mit Alu-Boden Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 16
2 550 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 807 kg
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 5мес 25ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9929998

KOCH U5 Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 7
1 650 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 488 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 6мес 23ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927940

KOCH S 13 Fahrradanhänger Kastenanhänger gebremst Mie - автомобил приколка
 17
2 700 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
2017
1-оски
Корисна носивост: 970 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 7мес 8ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9917534

KOCH 4.13 Edition 35 Plane Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
3 890 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 060 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 9мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9929422

KOCH 4.13 Edition 35 3 BWEH Deckelanhänger - автомобил приколка
 20
5 489 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 060 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 9мес 7ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9929429

 Koch - 4.13 Profi Greenkeeper Aluboden Bordwandaufsatz - автомобил приколка
 8
3 605 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 9мес 15ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

KOCH 185.400.26 Plane Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
6 890 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2022
2-оски
Корисна носивост: 1 960 kg
Бруто тежина: 2 600 kg

Објавено: 9мес 18ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927934

KOCH 200.500.26 Kastenanhänger gebremst - автомобил приколка
 20
7 994 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 816 kg
Бруто тежина: 2 600 kg

Објавено: 9мес 22ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9927936

KOCH U2 Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 19
1 449 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 582 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 11мес 19ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9929023

KOCH U2 mit Hochplane Kastenanhänger ungebremst - автомобил приколка
 19
1 989 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 582 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 11мес 25ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928163

KOCH U4 Deckel Deckelanhänger - автомобил приколка
 20
2 350 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 519 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 1год 8мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9925013

1 2   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - KOCH
t1 old