Нов автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm за продажба - ID: 7007759
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm

Онлајн: 1мес 24ден

Бренд HUMBAUR
Број на оглас H1585KV-2023-01
Ново
Нето тежина 242 kg
Бруто тежина 1 300 kg
Корисна носивост 1 058 kg
Локација Германија, Neu-Ulm
Телефон +49 731 7...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 2 510 mm
  • ширина на утовар: 1 310 mm
  • волумен на утовар: 1.3 m³

2 088 EUR

Цена со ДДВ

ДДВ 19%

  • ≈ 129 254 MKD
  • ≈ 2 250 USD
Германија, Neu-Ulm
watch_later
Локално време на дилерот:
05:11
4.6
Осврти: 158
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 700 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 650 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit Bordwandaufsatz, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 750 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 750 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 199 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 152513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
Humbaur - HA 152513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
2 177 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 152513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 5 ohne KV 1300 kg, 2510 x 1310 x 500mm
Humbaur - HA 132513 5 ohne KV 1300 kg, 2510 x 1310 x 500mm
2 250 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 5 ohne KV 1300 kg, 2510 x 1310 x 500mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 800 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV und Bordwandaufsatz, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 152513 ohne KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
Humbaur - HA 152513 ohne KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
2 122 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 152513 ohne KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 899 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 899 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm
2 899 EUR
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Anhaenger Center Neu-Ulm
t1 old