Користени и нови автомобил приколки HUMBAUR за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки HUMBAUR


107
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 6 1/6   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Humbaur - HA 102111 mit KV, 1000 kg, 2050 x 1100 x 350 mm - автомобил приколка
 6
1 830 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 822 kg
Бруто тежина: 1 000 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1573KV-2021-2

 Humbaur - Absenkanhänger HKT 132515 S, 2500 x 1565 x 150 mm, 1,35 to. - автомобил приколка
 15
4 399 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 1 018 kg
Бруто тежина: 1 350 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H4089-2021-2

 Humbaur - HT 254118 Hochlader mit Plane 4100x1850x350mm - автомобил приколка
 9
6 649 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 800 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2632HP200cmschwarz-2021-

 Humbaur - HA 751611 ohne KV, 750 kg, 1650 x 1100 x 350 mm - автомобил приколка
 8
998 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 625 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1577ohneKV-2021-2

 Humbaur - HT 354121 Hochlader mit Hochplane 220 cm, 100 km/h 3,5 to. 4100 x 2100 x 350 mm - автомобил приколка
 9
9 499 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 650 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2646-PS2202xSP100kmh-202

 Humbaur - HA 132513 mit KV, Hochplane 160 cm, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm - автомобил приколка
 13
2 750 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1585PSPCCgrau160cm-2021-

 Humbaur - Startrailer H 752513 Alu mit Hochplane 150 cm, 251x131x30cm - автомобил приколка
 6
1 833 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 600 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1374-610StarPS150-2021-2

 Humbaur - HT 254118 Hochlader mit Plane 4100x1850x350mm - автомобил приколка
 11
6 766 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 800 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2632HP200cmgrau2g-2021-2

 Humbaur - HA 752513 Blech Bordwandaufsatz, 750 kg, 2510 x 1310 x 350 mm - автомобил приколка
 4
1 900 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 550 kg
Бруто тежина: 750 kg

Објавено: 27ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1587BlechBW-2021-2

 Humbaur - HA 203015 mit KV, 2000 kg, 3030 x 1500 x 350 mm - автомобил приколка
 5
1 800 EUR
2013
2-оски
Корисна носивост: 1 633 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 1мес 16ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас 203015gebr

 Humbaur - HA 132513 mit KV, 100 km/h 1300 kg, 2510 x 1310 x 350mm - автомобил приколка
 8
2 180 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 1 058 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 2мес 3ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1585-100-2023-02

 Humbaur - HA 132513 mit KV, 1300 kg, 2510 x 1310 x 350 mm - автомобил приколка
 7
2 066 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
Корисна носивост: 1 058 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Објавено: 2мес 3ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H1585KV-2023-02

HUMBAUR HN 254118 Hochlader - автомобил приколка
 13
4 689 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 925 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 2мес 9ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930616

HUMBAUR HT 202616 Hochlader - автомобил приколка
 16
3 390 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 570 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2мес 9ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930613

 Humbaur - HN 202616 Hochlader 2,0 to. 2650 x 1650 x 300 mm - автомобил приколка
 4
3 450 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 570 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2мес 10ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2601-2023-02

 Humbaur - HN 203116 Hochlader 2,0 to. 3100 x 1650 x 300 mm - автомобил приколка
 5
3 699 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 550 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2мес 10ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2606-2023-02

 Humbaur - HT 254118 Hochlader 2,5 to. 4100 x 1850 x 350 mm - автомобил приколка
 4
4 334 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 910 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 2мес 10ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2632-2023-02

 Humbaur - HT 253118 Hochlader 2,5 to. 3100 x 1850 x 350 mm - автомобил приколка
 4
3 898 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 975 kg
Бруто тежина: 2 500 kg

Објавено: 2мес 10ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2612-2023-02

 Humbaur - HT 202616 Hochlader 2,0 to. 2650 x 1650 x 300 mm - автомобил приколка
 4
3 299 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 1 570 kg
Бруто тежина: 2 000 kg

Објавено: 2мес 10ден

Anhaenger Center Neu-Ulm

Германија, Neu-Ulm

Број на оглас H2600-2023-02

HUMBAUR HN 152616 Hochlader - автомобил приколка
 17
3 249 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
1-оски
Корисна носивост: 1 152 kg
Бруто тежина: 1 500 kg

Објавено: 2мес 16ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9930475

1 2 3 6   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - HUMBAUR
t1 old