Користени и нови автомобил приколки HULCO за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Автомобил приколки HULCO


17
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 - Hulco Carax Tridem 3500kg Profi Auto Fahrzeugtransporter mit Aluboden Heck geneigt - автомобил приколка
 7
6 630 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 5ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 - HULCO CARAX TRIDEM - автомобил приколка
 4
6 630 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 19ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW 1.48.1.3502.00

 - HULCO Medax für Handwerker und Gewerbe 611x203x30cm ideal für Langmaterial - автомобил приколка
 6
4 957 EUR
Цена без ДДВ
Ново
Корисна носивост: 2 205 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 3мес 2ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

 - HULCO Medax Hochplane Pritsche 404x203x210cm - автомобил приколка
 9
5 210 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 8мес 10ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

HULCO Medax-2 3000 Hochlader - автомобил приколка
 20
4 989 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 340 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 8мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928350

 - HULCO Medax 2 3000 611x203x30cm verfügbar - автомобил приколка
 9
4 957 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 9мес 8ден

ANHAENGERWIRTZ GmbH

Германија, Grevenbroich

Број на оглас AHW HU Medax

HULCO Medax-2 3000 Plane Hochlader - автомобил приколка
 20
9 040 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 205 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 9мес 10ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928363

HULCO Medax-2 3000 Plane Hochlader - автомобил приколка
 20
7 569 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 340 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 9мес 10ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928351

HULCO Medax-3 3500 Plane Hochlader - автомобил приколка
 20
10 339 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 595 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 9мес 23ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928634

HULCO Medax-2 3500 Plane Hochlader - автомобил приколка
 20
10 439 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 615 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 9мес 23ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928631

HULCO Medax-3 3500 Plane Hochlader - автомобил приколка
 20
9 660 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
3-оски
Корисна носивост: 2 640 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 10мес 27ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928637

HULCO Medax-3 3500 Hochlader - автомобил приколка
 1
6 990 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 595 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928636

HULCO Medax-2 3000 Hochlader - автомобил приколка
 18
5 189 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 280 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 1год 1мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928360

HULCO Medax-3 3500 Hochlader - автомобил приколка
 20
6 690 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
3-оски
Корисна носивост: 2 640 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год 1мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928367

HULCO ROTA-3 3503 3-Achser + Rampen Drehschemel - автомобил приколка
 20
10 789 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
3-оски
Корисна носивост: 2 420 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год 1мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928368

HULCO Medax-3 3500 Hochlader - автомобил приколка
 20
6 490 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
3-оски
Корисна носивост: 2 670 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1год 1мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928354

HULCO Medax-2 3000 Hochlader - автомобил приколка
 20
8 740 EUR
Цена со ДДВ
ДДВ 19%
Ново
2-оски
Корисна носивост: 2 250 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Објавено: 1год 1мес

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Број на оглас 9928353

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Trailers - Car trailers - HULCO
t1 old