Нов автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to. за продажба - ID: 7007755
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Нов автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.

Онлајн: 1мес 24ден

Бренд BRIAN JAMES TRAILERS
Број на оглас BJT-543-1320-2023-01aktio
Ново
Нето тежина 682 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 2 818 kg
Локација Германија, Neu-Ulm
Телефон +49 731 7...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 3 200 mm
  • ширина на утовар: 1 700 mm

6 500 EUR

Цена со ДДВ

ДДВ 19%

  • ≈ 402 371 MKD
  • ≈ 7 006 USD
Германија, Neu-Ulm
watch_later
Локално време на дилерот:
05:41
4.6
Осврти: 158
Доверлив
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
7 200 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
7 777 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
6 783 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 1320, 3200 x 1700 mm, 3,5 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 2320, 3700 x 1700 mm, 3,5 to.
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 2320, 3700 x 1700 mm, 3,5 to.
6 898 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 2320, 3700 x 1700 mm, 3,5 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to.
Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to.
5 199 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Digger Plant 2 Baumaschinenanhänger 543 0110, 2800 x 1300 mm, 2,7 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo All Plant Baumaschinenanhänger 540 2340, 3700 x 1850 mm, 3,5 to. 3 Achs
Brian James Trailers - Cargo All Plant Baumaschinenanhänger 540 2340, 3700 x 1850 mm, 3,5 to. 3 Achs
6 333 EUR
3-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo All Plant Baumaschinenanhänger 540 2340, 3700 x 1850 mm, 3,5 to. 3 Achs
Автомобил приколка Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 4342, 4000 x 1850 mm, 3,5 to.
Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 4342, 4000 x 1850 mm, 3,5 to.
6 599 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 4342, 4000 x 1850 mm, 3,5 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 2232, 3100 x 1600 mm, 2,7 to.
Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 2232, 3100 x 1600 mm, 2,7 to.
5 499 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - General Plant Baumaschinenanhänger 550 2232, 3100 x 1600 mm, 2,7 to.
Автомобил приколка Brian James Trailers - Digger Plant 3500kg 2840kg Nutzlast
Brian James Trailers - Digger Plant 3500kg 2840kg Nutzlast
5 201 EUR
Германија, Grevenbroich
Автомобил приколка Brian James Trailers - Digger Plant 3500kg 2840kg Nutzlast
Автомобил приколка Brian James Trailers - Digger Plant Baggeranhänger 2800kg TracStrap Syste
Brian James Trailers - Digger Plant Baggeranhänger 2800kg TracStrap Syste
5 794 EUR
2022
Германија, Grevenbroich
Автомобил приколка Brian James Trailers - Digger Plant Baggeranhänger 2800kg TracStrap Syste, 2022
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 475 5442, 5000 x 2100 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 475 5442, 5000 x 2100 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll
11 199 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 475 5442, 5000 x 2100 x 300 mm, 3,5 to., 12 Zoll
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 mm, 3,5 to., 12 Zoll
Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 mm, 3,5 to., 12 Zoll
8 550 EUR
2-оски
Германија, Neu-Ulm
Автомобил приколка Brian James Trailers - Cargo Connect Universalanhänger 476 4021 35 2 12, 4000 x 2150 mm, 3,5 to., 12 Zoll

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Trailer
t1 test unit - Anhaenger Center Neu-Ulm
t1 old